Жінка Кінь і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Парі жінка Кінь і чоловік Кролик буде важко налагодити стосунки, так що в цьому випадку слід добре все обдумати, перш ніж що-небудь вирішувати. Оскільки вона керується емоціями і інтуїцією, його обачність і чутливість навіває на неї нудьгу. Він же вважає її бездумної, непостійною і корисливою. Кролик воліє спокій і самоту, а Коні постійно потрібно рухатися. Кожен занадто зайнятий або захоплений собою, щоб звернути увагу на іншого, але поки вони цього не зроблять, їх союз неможливий.

Складне поєднання знаків, непередбачуваний гороскоп пари. Спокійного життя тут швидше за все не буде, а чоловік Кролик, все-таки, іноді шукає самоти і налаштований на розмірене життя і тишу в буквальному сенсі цього слова. Він — філософ і естет, який бажає відчувати себе комфортно. Дім і сім’я для нього — тиха пристань. А жінка Кінь не дасть ніякого спокою у всіх аспектах і на всіх рівнях!

Залишається додати, що жінка Кінь рідко цікавиться домашнім господарством і взагалі не схильна «застрявати» в чотирьох стінах більше, ніж на добу. Їй потрібно блищати в суспільстві, показувати себе, подорожувати і знайомитися з людьми. Чоловік Кролик чи захоче скласти їй пару «на дальній дистанції». Пару-трійку виходів у світ він звичайно витримає, а потім йому просто це стане нецікаво. Виняток може скласти союз, де жінка прийме умови чоловіки Кролика і стримає свій запал, направивши більше зусиль на турботи про чоловіка й дітей.

Самий кращий для Коня варіант це союз з Кроликом. Спокійний і ласкавий Кролик надасть Коні вирішувати за неї всі сімейні проблеми. Він більше всього на світі любить будинок і тепло, а більшого їй і не треба. Коні в любові просто божевільні, теплі і покірні. Закохані, вони радісно гасають по степах пристрасті і нічого не шкодують для обранців.

Завдяки таємничому принципом тяжіння протилежностей і всупереч не самої кращої сумісності жінка-Кролик і чоловік-Кінь чи жінка-Кінь і чоловік-Кролик можуть створити досить хороший любовний дует. Кролик, незважаючи на певну емоційну холодність, яку бачать оточуючі, в глибині душі – невиправний романтик. Його дуже вражає широта душі Коні, її прояви почуттів. Незважаючи на те, що часто він добровільно йде в тінь партнера-екстраверта, в любовному зв’язку Кролик-Кінь насправді саме він грає першу скрипку.

Як стверджує китайський гороскоп сумісності Кінь-жінка і Кролик-чоловік цінують сімейне щастя. Правда, Кінь любить подорожувати, а Кролик, швидше, домосід, але це не заважає їм створити стабільне сімейне гніздечко. Кінь і Кролик у шлюбі цілком можуть жити до золотого весілля, незважаючи на те, що Кролик все ще буде безуспішно намагатися навчити Коня не влаштовувати хаос у вітальні і підтримувати порядок у ванній кімнаті. А Коні хотілося б хоча б у відпустці побачити перетворення Кролика в відчайдушного компаньйона, який палить останні мости і сміливо крокує в невідомість. Незважаючи на те, що обидва можуть так і не дожити до метаморфоз свого супутника, це не заважає Кролику і Коні вважати свій шлюб щасливим.


Залишити відгук