Жінка Кінь і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

В парі жінка Кінь і чоловік Кабан обидва люблять задоволення і дуже товариські: вони можуть до певної міри бути корисні один одному. Вона володіє багатою уявою і дуже винахідливі, а він надійний і добронравен. Кабан захоплюється рухливістю і радістю Коні, а їй дуже приємні його відданість, чесність і сила духу. Оскільки обидва цінують компроміси, їхній шлюб буде активним і діяльним; вони зуміють обійти больові точки один одного. Однак обидва прагнуть жити на всю котушку, і може статися так, що ні один з них не замислюється завтрашнім днем.

Тут, у такому поєднанні знаків теж можливо досягти рівноваги. Правда, чоловік Свиня завідомо потрапляє в якийсь психологічно некомфортне для себе положення. Саме вона — жінка Кінь — буде багато вирішувати і брати на себе відповідальність. Чоловік, якщо він поважає себе і жінку, привчить її обговорювати всі спільні справи і буде домовлятись з нею з ключових питань.

Якщо ж він буде плекати свої комплекси і «боятися» рішучих дій жінки, то його життя перетворитися на цілий клубок недомовленостей, відвертої брехні, бажання помститися, або зробити щось наперекір здоровому глузду. Чим більше буде відвертості в парі, тим краще. Жінка Кінь теж повинна проявляти увагу і турботу про чоловіка, берегти його. Якщо ж вона вообразит, що він не гідний її поваги, то нічого хорошого в їхньому шлюбі не буде.

Стриманою Коні не рекомендується пов’язувати своє життя з розпущеною Свинею, і згодом вони навіть будуть страждати в присутності один одного. Спочатку жінка-Кінь і чоловік-Свиня будуть пов’язані невгамовним пристрастю. Обидва знака, Кінь і Свиня, дуже чуттєві, їх ночі присвячені не тільки сну, а партнерів, які відповідають їх еротичного темпераментом, цінують на вагу золота. Але не тільки пристрасть покращує сумісність Свині і Коні.

Добра і терпляча Свиня дивиться поблажливо на недоліки Коні. Її не дратує ні палкість, ні запальність партнера, ні дитяча схильність до ораторству в колі приятелів. Головне, що Кабан і Кінь добре розуміють один одного і в своїй маленькій компанії почувають себе чудово. Кінь рідко буває домосідкою, але вона в змозі оцінити організаційні таланти Свині, яка дбає про їх спільному домі й утримує його на високому рівні. Разом чоловік і жінка Свиня і Кінь можуть багато подорожувати, а в середньому віці їх здатна залучити дача, будиночок де-небудь в селі, тому що обидва знака східного гороскопу дуже люблять природу.

Конфлікти в парах Кінь-жінка – Свиня-чоловік руйнують їх сумісність, часто пов’язані з грошима. Кінь буває надмірно щедрою, що нервує більш практичну Свиню. У свою чергу, Кінь не завжди згодна приймати незалежну природу Свині, часто і сильно ревнує її до друзів, яким її чутливий партнер приділяє чимало вільного часу і дарує багато теплої і ніжної турботи.


Залишити відгук