Жінка Кінь

Жінка-Кінь – за китайським гороскопом сильна, рішуча, практична, може багато чого досягти в житті: без зусиль отримати добру освіту, зробити кар’єру. У ній багато логіки і здорового глузду. Але в той же час вона категорична, вперта і вимагає від оточуючих поступок у всьому. Дружити з нею складно: надто сильний у неї характер і вона не піддається чужому впливу. Але в неї зовсім немає спритності і хитрості, тому вона подобається людям і користується заслуженою повагою.

Не варто робити жінку-Кінь своїм ворогом. Смілива і бойова, вона змете кожного, хто стоїть у неї на шляху. У неї багато шанувальників всіх віків, вона легко і рано виходить заміж. Але в любові їй щастить значно менше, ніж в інших сферах життя. Занадто вона серйозна, дуже незалежна і впевнена в собі. Чоловіка свого вона зазвичай пригнічує.

Вона сама задає тон у відносинах і встановлює жорсткі правила, яким домочадці повинні неухильно слідувати. Вона дозволить жити поруч з собою, якщо чоловік візьме ту роль, яку вона йому відвела. А якому чоловікові сподобається?!

Жінка-Кінь за китайським гороскопом глибоко переконана у правоті своїх дій, вона вважає себе розумною, сильною, знає краще за інших, що потрібно кожній людині окремо і всього світу в цілому. Вона й думки не допускає, що її сімейне життя може бути далека від ідеалу. І як часто вона помиляється в цьому!

Їй треба постаратися створити сім’ю в ранній молодості, поки її характер ще піддається корекції. А з віком її шанси влаштувати щасливе особисте життя різко зменшуються. Якщо вона хоче бути щасливою в шлюбі, то їй необхідно пам’ятати, що для більшості чоловіків ідеал дружини – це м’яка, поступлива, ніжна жінка, а не чоловік в спідниці. І призначення жінки – бути за спиною чоловіка, а не бігти попереду його.

Кінь – сама норовиста з жінок, особливо народжена в літній час року. На відміну від інших представниць китайського гороскопу, у неї багато природного зарозумілості і низький рівень самоконтролю. Однак жінка Кінь виграє в плані інтелекту, справляє враження різнобічної ерудованої дами, і взагалі, намагається триматися ближче до інтелектуальних занять і професій, громадської та публічної діяльності.

Жінка-Кінь – індивідуалістка, з-за своєї незалежності, впертості та егоїзму їй часто не вдається гармонійно вибудувати своє особисте життя. Зацікавленість у шлюбі у жінок-Коней дуже висока, але не всі до кінця розуміють своє шлюбне призначення. Чоловік (чоловік) потрібен їм для загального керівництва, часто стримування і обмеження. Еталонний тип шлюбу для жінки-Коні – патріархальний шлюб, де чоловік – не тільки власник, але і опора і надія. І навпаки, насаджуючи свою волю в шлюбі, Кінь може швидко пізнати крах сімейного життя.


Залишити відгук