Жінка Коза і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Не особливо привабливе поєднання, тому що ці партнери зможуть досягти гармонії, лише доклавши багато зусиль. Він – незалежний авантюрист, а вона підвладна емоціям і настроям. Вона любить дім і сім’ю, а він може і не бути таким вже домосідом. Вона слезлива, а йому буває важко висловити їй співчуття і ніжність, яких вона пристрасно бажає. Він амбіційний та рішучий, а вона артистична і керується інтуїцією. Він – лицар у блискучих обладунках, якому подобається виручати прекрасну даму, якщо тільки вона не звикає до цього.

Це більше схоже на класичне поєднання, оскільки ролі зрозумілі обом. Чоловік Дракон займається масштабними справами, зароблянням матеріальної бази — йому це цікаво і навіть необхідно. Він — в гущі подій і зайнятий тим, що любить найбільше.

Жінка Коза здатна допомагати йому організуватися, до того ж вона — прекрасна господиня і мати. Вона навряд чи захоче працювати «від дзвінка до дзвінка» — їй і так є чим займатися. Вона любить займатися собою, будинком, чоловіком і дітьми. Чоловіка це влаштовує, за умови, що він досить успішний у своїй кар’єрі і знає, що хоче від життя.

Спочатку пару жінка-Коза – чоловік-Дракон об’єднає повне ласки романтичне знайомство, а може бути, навіть і любов з першого погляду. Відразу у них знайдеться багато спільних тем для розмови, тому що обидва знака східного гороскопу відомі своїм блискучим інтелектом і відкритістю, широтою поглядів, що створює непогану базу для сумісності Кози і Дракона. Перша буде приголомшена далекоглядністю і мужністю другого. Той, у свою чергу, щиро її полюбить, тому що його серце підкорить її делікатність, ніжність, слабкість, вразливість, емоційність.

Проте красивий любовний роман Кози і Дракона зміниться постійної низкою сірих буднів. Дуже швидко після того, як будуть надіті обручки, для Кози-дружини і Дракона-чоловіка на перший план вийдуть суттєві відмінності між їх знаками східного гороскопу. Коза хоче звити затишне гніздечко, годинами роздумує про колір шпалер у вітальні, а на сусідів лише кидає косі погляди. До того ж, як душа компанії, вона постійно втішає друзів і годинами висить на телефоні, сповідаючись їм у будь-якій дрібниці.

Для Дракона такі проблеми досить абстрактні. Він потребує великому просторі, його стихія — це зміни і пригоди, він володіє душею реформатора. Козі, перш за все, хочеться спокою, симпатичного садка поряд з будинком і відчуття безпеки. Від партнера вона потребує опіки, на яку той зазвичай скупиться. Крім того, Коза насилу вимовляє слова похвали, тому що, якщо вона пов’язала своє життя з Драконом, то це вже означає, що він їй сподобався і зараз у зізнаннях не потребує.

На жаль, відсутність чутливості з боку Дракона і примхливий характер Кози на їх сумісність впливають погано і призводять до того, що любовні відносини, шлюб Кози і Дракона далеко не завжди витримують випробування часом.


Залишити відгук