Жінка Дракон і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Сумісність пари жінка Дракон і чоловік Коза – це помірно успішний союз. Чоловіка-Вівцю може заворожити сліпуча і домінуюча жінка-Дракон. Її, у свою чергу, можуть залучити його доброта, вірність і щирість. Мінус в тому, що Вівця може бути занадто боязкою, щоб брати участь у надзвичайно амбітних починаннях жінки-Дракона, і та може вирішити, що він занадто затиснутий і непредприимчив. Він завжди може звернутися до неї за підбадьоренням, але вона деколи вимагає від нього неможливого. Для кожного цей союз стане випробуванням.

Гороскоп такої пари більш важкий, якщо мова йде про перспективу сім’ї та шлюбу. Просто любовний роман — це одне, але сім’я — зовсім інше. Успіх спільного життя цілком вірогідний, якщо обидва будуть поважати один одного і виступати на рівних. Обидва повинні працювати і заробляти, проводити спільний дозвілля і ділити домашні обов’язки. Якщо хтось з пари буде головним, то партнерства вже не виходить.

Жінка Дракон не захоче тягнути на собі чоловіка Козу, а зворотна ситуація — взагалі щось виходить з ряду геть! Звичайно, в житті всяке трапляється, але не в характері жінки Дракона сидіти вдома і, тим більше, не в характері чоловіка Кози нести весь тягар відповідальності за сім’ю на собі.

З Козою складуться прийнятні відносини, якщо Коза не стане вередувати, а Дракон буде трохи більш терплячим і лояльним. Завжди можна знайти прийнятний варіант відношенні, а це саме той варіант, де необхідний пошук. Вони весь час будуть шукати компроміс, і від цього їх союз стане ще цікавіше, так як дія і можливість самовираження притаманні їм обом.

Спочатку пару жінка-Дракон – чоловік-Коза об’єднає повне ласки романтичне знайомство, а може бути, навіть і любов з першого погляду. Відразу у них знайдеться багато спільних тем для розмови, тому що обидва знака східного гороскопу відомі своїм блискучим інтелектом і відкритістю, широтою поглядів, що створює непогану базу для сумісності Кози і Дракона. Перша буде приголомшена далекоглядністю і мужністю другого. Той, у свою чергу, щиро її полюбить, тому що його серце підкорить її делікатність, ніжність, слабкість, вразливість, емоційність.

Проте красивий любовний роман Кози і Дракона зміниться постійної низкою сірих буднів. Дуже швидко після того, як будуть надіті обручки, для Дракона-дружини і Кози-чоловіка на перший план вийдуть суттєві відмінності між їх знаками східного гороскопу. Коза хоче звити затишне гніздечко, годинами роздумує про колір шпалер у вітальні, а на сусідів лише кидає косі погляди. До того ж, як душа компанії, вона постійно втішає друзів і годинами висить на телефоні, сповідаючись їм у будь-якій дрібниці.

Для Дракона такі проблеми досить абстрактні. Він потребує великому просторі, його стихія — це зміни і пригоди, він володіє душею реформатора. Козі, перш за все, хочеться спокою, симпатичного садка поряд з будинком і відчуття безпеки. Від партнера вона потребує опіки, на яку той зазвичай скупиться. Крім того, Коза насилу вимовляє слова похвали, тому що, якщо вона пов’язала своє життя з Драконом, то це вже означає, що він їй сподобався і зараз у зізнаннях не потребує.

На жаль, відсутність чутливості з боку Дракона і примхливий характер Кози на їх сумісність впливають погано і призводять до того, що любовні відносини, шлюб Кози і Дракона далеко не завжди витримують випробування часом.


Залишити відгук