Жінка Дракон і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Жінка Дракон і чоловік Собака можуть виявитися несумісними, оскільки їх основні відмінності не доповнюють один одного. Обидва володіють рисами лідера, але в зовсім різних напрямках. Чоловік-Собака наполягає на співпраці, і його може ображати нахабство, свавілля і надмірна схильність Дракона тиснути. Жінка-Дракон, натиснувши занадто сильно, зіткнеться з мовчазністю і нерішучістю Собаки, а Собака відома тим, що стає сварливою і отруйно гострою на мову, якщо її зачепити. Їм обом буде складно прийняти бажання іншого, і, в кращому випадку, їхні стосунки можуть стати сумішшю любові і ненависті.

В цьому союзі простіше домогтися взаємності у вільних відносинах. Саме в такому гостьовому варіанті роман жінки Дракона і чоловіки Собаки може виявитися щасливим. Жити пліч-о-пліч і поділити обов’язки в традиційному шлюбі для людей цих знаків важко.

Жінка Дракон дуже сильна, самостійна і вимоглива. Вона чекає визнання та вміння чоловіка жити в партнерських відносинах, тобто на рівних, а ще краще — під її керівництвом… В такому варіанті чоловік Собака не погодиться на тривалі офіційні відносини. Так, він хоче опертися на сильну жінку, але при цьому бажає абсолютної свободи.

З Собакою швидше за все нічого не вийде, вона надто реально дивиться на світ, а Дракон не може жити в таких рамках. Йому необхідний простір дій, чого не скажеш про Собаку реалистке.

Про таких любовних відносинах, як у парах жінка-Дракон і чоловік-Собака, кажуть: «Найшла коса на камінь». Дракон часто буває дуже здібним, іноді навіть геніальним, але світ його внутрішніх переживань досить простий. А ось Собака – це самий великий мораліст і філософ китайського Зодіаку. Під маскою скромності часто ховається гострий, проникливий розум, який не буде задоволений всім, чим завгодно.

Спочатку між Собакою і Драконом може з’явитися сильне взаємне потяг. Обидва знака хочуть змінити світ на краще, мають тверді переконання, іноді володіють винятковими талантами. Але в коханні та шлюбі Дракона і Собаку їх чекає важке життя, повна спорів і занепокоєння, якщо інші обставини їх особистих гороскопів (наприклад, сумісність стихій) не компенсують погану космічну сумісність Собаки і Дракона.

Дракон завжди оточений свитою, любить блищати, хоче слави і визнання. Він буквально наповнений кипучою енергією, його не лякають ні зміни, ні дивовижні події. Партнеру доведеться щось робити з його шанувальниками, які його вихваляють і захоплюються досягненнями кумира. Собака – мабуть, єдина істота в китайському Зодіаку, яке не піддається його харизмі. Вона не стане просто так жертвою чарівності Дракона, а його поведінка часто вважає показухою. Сама ж у всьому шукає сенс і глибину, поверхневі досягнення її не цікавлять. Собака потребує безпечного життя, спокій і море ніжності. Вірність для неї – це найголовніше в любовних відносинах. А Дракон то і справа озирається по сторонах і дуже рідко буває в почуттях романтичним і сентиментальним.

Зв’язок в парах Дракон-дружина і Собака-чоловік з часом стає все більш складним, а для Собаки навіть небезпечною, погана сумісність в любові і шлюбі проявляється все яскравіше. Розчарування підштовхує Собаку до появи комплексів, появі шкідливих звичок, депресії і саморуйнування.


Залишити відгук