Жінка Собака і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Змія жадна до влади, спокійна і рішучою в діях. Собака привязчива, правильна і справедлива. Вони можуть взаємно захоплюватися один одним, але вона буде підтримувати його, лише якщо це не розходиться з її принципами. Він очікує повного її сприяння і вірить, що мета виправдовує засоби. Обидва твердо дотримується своїх переконань. Якщо жінці-Собаці здасться, що чоловік-Змія зійшов з правильного шляху, може виникнути конфлікт. Він відчуває, що треба кувати залізо, поки гаряче, і не розуміє, чому її так часто мучить совість. Вона ж не така меркантильна і не може розділити його захоплення багатством і владою. Їх невдоволення світоглядом і способом життя один одного може встати у них на шляху і не дати розвинутися близьким відносинам.

У цьому поєднанні легше досягти взаєморозуміння і планувати тривалі стосунки, якщо жінка Собака серйозно захопиться чоловіком Змією на ранніх стадіях розвитку відносин. Якщо вона зрозуміє, що він дійсно той самий принц на білому коні», то все в порядку! Чоловік Змія забезпечить матеріальну базу, а жінка Собака наповнить сімейне життя теплом і творчим натхненням.

Якщо ж чоловік Змія буде «умовляти» жінку Собаку і та вирішить просто прийняти пропозицію чоловіка без особливих почуттів, то, через деякий час відносини можуть розладнатися і повністю припинитися. Жінка Собака почне «чудити», стане вередувати і хитрувати. А з чоловіком Змією такі «фокуси» не пройдуть…

Союз між Собакою і Змією можливий лише тоді, коли Змія буде не дуже вимоглива. Любов чоловіка-Змії накладає на Собаку рамки і обмеження, і Собакам весь час доводиться відпрацьовувати їх прихильність. Крім того, мудру і спокійну Змію дратують постійні відлучки Собаки: “І чого це він так кидається? Я ж тут, поруч!” Все це викликає сварки, і волелюбна Собака стає для Змії постійним джерелом переживань. Але найважчі випробування вони можуть переносити разом, спільно, допомагаючи і підтримуючи один одного у важкі хвилини.

На початкових етапах любові гороскоп віщує парі захоплюючі відносини, повні емоцій і романтики. Але потім, коли пристрасть згасне, почнуться перші проблеми. Рік Змії характеризується закритістю, підозрілістю. Вона не показує почуттів і бажань. Прямолінійним, відкритого партнерові важко її зрозуміти.

Якщо вірити східним гороскопом сумісності, любовні стосунки, шлюб Собаки і Змії не буде легкою. Але, незважаючи на велику кількість бур і катаклізмів, такі партнери, як Собака-жінка і Змія-чоловік, можуть бути щасливі разом. Собака просто від душі любить елегантну Змію, захоплюється її інтелектом і мудрістю. Навіть якщо з часом вона виявляє, що Змія рідко буває безкорисливої і талановито маніпулює іншими (в тому числі і своїми близькими), все одно не може перестати ідеалізувати супутника життя.

Сумісність в шлюбі Собаки і Змії зміцнюється за рахунок того, що чоловік щиро прив’язаний до чесною і вірною Собаці, хоча і не завжди надходить в її відношенні чесно. Він забезпечує партнеру почуття безпеки, дбає про її потреби, дарує багато ніжності, без якої романтична Собака відчуває себе дуже нещасною. Допомагає їх любовним стосункам і те, що Собака рідко обмежує свободу таємничої Змії, яка, як кішка, завжди ходить своїми шляхами.

Ця пара естетів, Собака і Змія, часто буває об’єднана спільним інтересом і пристрастю до мистецтва. На жаль, невірність другий сильно ранить серце чуйною і делікатною другої половини. Але іноді любов в парах дружина-Собака і чоловік-Змія все ж виявляється сильніше неідеальної сумісності, і завдяки цьому черговий криза швидко стає історією цього незвичайного союзу, так і не зумівши його зруйнувати.

У шлюбі жінки-Собаки і чоловіки-Змії виникнуть проблеми з контролем. Жінка тисне на чоловіка, керує його життям, прив’язує до будинку. Вона прагне стати лідером в парі. Чоловік не переносить обмежень свободи і йде до друзів, шукає нові захоплення. Якщо жінка перестане нав’язувати чоловікові свою волю, він залишиться в родині, конфлікти припиняться.


Залишити відгук