Жінка Собака і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Жінка Собака прагне до грошей, престижу і ненавидить залежність. Вона щедра, щиросердна, вірна супутниця. Але чоловік Бик часом занадто любить спартанську дисципліну і спробує тяжіти над своєю доброзичливою і товариською дружиною. Якщо він натисне занадто сильно, вона стане незговірливої, прямолінійною і ворожою. На її погляд, він буває занадто жорстким і відчуженим; а для нього можуть виявитися неудобоваримыми її допитливий розум і цинічна логіка. Якщо їм це не завадить, то вони зможуть насолодитися компанією один одного.

Гороскоп сумісності в любові жінки Собаки і чоловіки Бика — найкращий саме в такому поєднанні знаків. Жінка буде отримувати все, що забажає, якщо виявиться корисною чоловікові. Він, звичайно, вимогливий щодо ведення господарства і організації сімейного життя — він любить порядок і ефективність у всьому!

Проте, чоловік Бик створить для жінки Собаки не тільки матеріальне благополуччя, а й дасть їй відчуття впевненості в завтрашньому дні. Так, до нього доведеться пристосовуватися, його потрібно поважати і з ним треба вміти домовлятися. Але, він — відвертий і взагалі-то, прямодушний чоловік, а значить, завжди грає на відкриту і тільки за правилами. Зрозуміти його правила гри не складе ніяких труднощів.

Відносини між Собакою і Биком складаються складно і майже неможливо зрозуміти, що пов’язує цих людей. Все складеться нормально, якщо жінка-Бик буде задовольнятися керівництвом в будинку. В інших випадках критика і скептицизм Собаки може отруювати існування Бика. Собака вважає, що якщо вона піклується про Бика, то він зобов’язаний їй по труну життя. Найчастіше Собака страждає, Бик нервує, і які б почуття ні відчували партнери, все закінчується образами, ворожнечею і ненавистю.

Сумісність пари Собака — Бик досить висока; у них є непогані шанси на довгий і міцний союз. Для Собаки і Бика в шлюбі, у коханні почуття безпеки – це найголовніше. Без власної сім’ї вони щиро страждають, обидва представника східного гороскопу вже в молодому віці хочуть стати батьками.

Собака-жінка і Бик-чоловік дуже благотворно впливають один на одного, зокрема, на життєвий настрій. Собака підлікує розхитану нервову систему Бика. Цей невиправний песиміст позбавляється від своїх вічних страхів і вже не чекає від майбутнього катастрофи. У свою чергу, Бик теж добре вплине на здоров’я другої половини, тому що більшість захворювань Собак має психологічну природу. Бик в кінці кінців буде ким-то зрозумілий. Його чудові гідності часто приховані від решти світу. Собака ж не тільки їх помітить, але і буде щиро вдячна за всі прояви кращої сторони характеру партнера.

Об’єднавшись, жінка-Собака і чоловік-Бик утворюють гармонійну пару, яка буде йти з життя в мирі та злагоді. В любовних відносинах Бика і Собаки головною темою стане офіційний шлюб, створення сім’ї, тому що ці родючі, плодовиті знаки китайського зодіаку швидко захочуть стати батьками, причому великої кількості дітей.

Якщо б ще тільки час від часу Бик не скупився на романтичні жести і ніжні слова, які необхідні Собаці як повітря, це було б дійсно здорово і помітно підвищило б сумісність цих знаків східного гороскопу.


Залишити відгук