Жінка Собака і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Виникне безліч суперечок з-за того, що жінка Собака і чоловік Дракон дуже не сходяться характерами. Обидва напористі і сильні, але по-різному. Він любить свободу і буде діяти сам по собі, а їй потрібна співпраця і безмежна вірність. Підсвідомо кожний із них намагається отримати якості іншого, яких йому бракує.

Однак вони не уявляють, як це зробити. Обидва знака, стикаючись з викликом, стають горделивыми і демонструють силу волі: обидва поступаються нелегко, обидва бояться втратити обличчя. Щоб цей союз став можливий, їм буде потрібно багато притиратися один до одного – можливо, навіть занадто багато.

Тут партнерам легше досягти взаєморозуміння при взаємному бажанні жити довго і щасливо. Чоловік Дракон в змозі забезпечити жінку Собаку і дати їй не тільки плотські задоволення, але й духовні. Чоловік внесе необхідну різноманітність у їхнє спільне життя і буде готовий вирішувати різні завдання. Жінка Собака може виявитися надійною і відданою дружиною для чоловіка Дракона, якщо він буде приділяти їй достатньо уваги.

Дракон для Собаки занадто гордий, щоб прийняти її критичний і саркастичний розум. Між Собакою і Драконом розбіжності і конфлікти неминучі, тому що Собака не той чоловік, щоб кимось сліпо захоплюватися, у неї інші справи. Їх відносини не обходяться без серйозних випробувань і перевірок на міцність. Дракон для Собаки занадто напористий і темпераментен, а Собака здається Дракону холодної і безпристрасної, хоча насправді тільки приховує свої почуття. Партнери часто з’ясовувати стосунки, і Собаці доведеться підлаштовуватися під Дракона.

В короткочасному союзі проблеми не виникають. Для цих знаків підходить легкий, поверхневий роман. Їх пов’язує сексуальна сумісність. І чоловік, і жінка, народжені в рік Собаки і Дракона, не надають значення офіційного шлюбу і часто залишаються тільки коханцями. Вони зупиняться на стадії частих зустрічей, які ні до чого не зобов’язують, і зв’язок триватиме не один рік.

Про таких любовних відносинах, як у парі Собака-жінка і Дракон-чоловік, кажуть: «Найшла коса на камінь». Дракон часто буває дуже здібним, іноді навіть геніальним, але світ його внутрішніх переживань досить простий. А ось Собака – це самий великий мораліст і філософ китайського Зодіаку. Під маскою скромності часто ховається гострий, проникливий розум, який не буде задоволений всім, чим завгодно.

Спочатку між Собакою і Драконом може з’явитися сильне взаємне потяг. Обидва знака хочуть змінити світ на краще, мають тверді переконання, іноді володіють винятковими талантами. Але в коханні та шлюбі Собаку і Дракона чекає важке життя, повна спорів і занепокоєння, якщо інші обставини їх особистих гороскопів (наприклад, сумісність стихій) не компенсують погану космічну сумісність Собаки і Дракона.

Дракон завжди оточений свитою, любить блищати, хоче слави і визнання. Він буквально наповнений кипучою енергією, його не лякають ні зміни, ні дивовижні події. Партнеру доведеться щось робити з його шанувальниками, які його вихваляють і захоплюються досягненнями кумира.

Собака – мабуть, єдина істота в китайському Зодіаку, яке не піддається його харизмі. Вона не стане просто так жертвою чарівності Дракона, а його поведінка часто вважає показухою. Сама ж у всьому шукає сенс і глибину, поверхневі досягнення її не цікавлять. Собака потребує безпечного життя, спокій і море ніжності. Вірність для неї – це найголовніше в любовних відносинах. А Дракон то і справа озирається по сторонах і дуже рідко буває в почуттях романтичним і сентиментальним.

Зв’язок дружина-Собака і чоловік-Дракон з часом стає все більш складним, а для Собаки навіть небезпечною, погана сумісність в любові і шлюбі проявляється все яскравіше. Розчарування підштовхує Собаку до появи комплексів, появі шкідливих звичок, депресії і саморуйнування.


Залишити відгук