Водяний Кабан — Китайський Зодіак

Роки Водяного Кабана: 1923, 1983, 2043

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Скорпіон

Стихії: Дерев’яний Кабан, Вогненний Кабан, Земляний Кабан, Металевий Кабан, Водяній Кабан.

Людина із золотим серцем і благородним великодушністю – так кажуть про народжене в рік Свині і стихії Води. Він дипломатичний, намагається підтримувати спокійні стосунки з оточуючими, але може бути занадто довірливим. Тому йому варто вчитися бути твердіше, відстоювати свої інтереси і завжди все перевіряти, не приймаючи слова людей за чисту монету. Як правило, людина мовчазний і зовні може здатися, що життя його тихе і розмірене. Але між тим, коло інтересів у такої людини дуже широкий, він життєрадісний, володіє хорошим почуттям гумору. У кар’єрі – це працьовитий відповідальний чоловік, тому завжди досягає успіху в обраній професії.

Цей наполегливий і дипломатичний Кабан наділений всіма якостями прекрасного лазутчика: він сприйнятливий і чуйний до прихованим бажанням інших, вміло і обережно домовляється з опонентами. І все ж під впливом Води він бачить в людях найкраще і часто до останньої хвилини відмовляється повірити в злі наміри інших. Цей тип Кабана зворушливо вірить у близьких і коханих. Він вірить в чудеса, і якщо не буде обережний, то оточуючі можуть його використовувати у своїх цілях.

Привітний, миролюбний і чесний Водяній Кабан дуже любить повеселитися. Йому подобається бути в компанії, він ретельно дотримується правил гри, завжди з радістю йде назустріч. Як Кабан, він завжди кілька пристрасний і влюбливий. У гіршому випадку він може занадто зосередитися на сексі, черевоугодництві, алкоголь, почати розкошувати за рахунок інших.

Завдяки впливу Води цей Кабан самий мінливий і непередбачуваний. Цей знак завжди готовий до негайних дій, але при перших же труднощах вмиває руки. Він не терпить протидії і приходить у лють, якщо щось виходить не так, як він хоче.

Водяній Кабан нагадує вередливу дитину. Він тримається дуже незалежно, не слухає порад і не визнає норм. В глибині душі йому необхідно вірити в близьких йому людей і в те, що сімейне вогнище — місце, де він завжди може сховатися в скрутну хвилину. Кабан володіє розвиненою інтуїцією, може вгадувати чужі наміри, і це йому дуже допомагає у спілкуванні. Найчастіше Кабану вдається бути стриманим і дипломатичним, але часом земні пристрасті все-таки долають його.


Залишити відгук