Чоловік Півень і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність знаків Півень чоловік і Тигр жінка вважається не самим кращим поєднанням. Першим каменем спотикання в цій парі стане сприйняття людей Півня, яке Тигрице здасться занадто вузьким і однобоким. Чоловік Півень не потерпить анархії в будь-якому її вигляді, тоді як жінка Тигр звикла піддаватися настрою і натхнення.

Півень-Чоловік і Тигр-Жінка не зможуть дати той обсяг почуттів і емоцій, який їм необхідний. Чоловік постарається приділяти величезну кількість уваги своїй дружині, але із-за надмірної підозрілості позбавить її волі,з-за чого Тигр буде дуже страждати, їй неприємні будь-які обмеження, і тим більше, коли вони стосуються її особистої свободи.

Тигр-Жінка обожнює чоловічу увагу, вона імпульсивна і рухлива, життя за графіком не для неї, тому вона намагається будь-якими способами боротися з рутиною, до якої її намагається привчити чоловік-Півень. З цієї причини у них може виникнути безліч скандалів, де саме чоловік повинен постаратися заспокоїти свою кохану.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, чоловік Півень і жінка Тигр — це погане поєднання. У них абсолютно різні уявлення про життя, протилежні системи цінностей, їм вкрай складно адаптуватися і оцінити позитивні якості один одного.

Жінка Тигр мислить широко, їй неважливі дрібниці життя, вона ставить грандіозні завдання і прагне до їх виконання, не завжди добре продумуючи деталі. Мислення чоловіки Півня може здатися їй надто приземленим, дріб’язковим. Його цікавить тільки те, що відбувається тут і зараз, він не може оцінити перспективи відносин з жінкою Тигром, оскільки вона справляє на нього враження легковажної та непристосованою до життя особи. Він прагне до систематизації та порядком і заперечує значущість масштабних планів, які не продумані досконало. Як правило, він не вважає творчість гідним заняттям, а для жінки Тигра воно, безсумнівно, дуже важливо.

Якщо сильна любов, партнерам не можна намагатися переробити іншого, тому що це призведе тільки до конфліктів. Єдине рішення полягає в прийнятті та повазі особистості обранця. Півень допоможе навести порядок у справах, коли це буде необхідно, а Тигр володіє відмінним чуттям, до якого варто прислухатися безкомпромісній Півневі.

Півень чоловік і Тигр жінка у відносинах

Дівчина Тигр здатна виконувати свої зобов’язання і вирішити будь-які проблеми. Вона чудова мати й добра дружина, але їй завжди будуть потрібні, як повітря свобода дій, спілкування з друзями, подругами і співробітниками на роботі. Вона ніколи не захоче бути чиєюсь особистою власністю.

Безперечно вони дуже різні: вона не звертає уваги на дрібниці і деталі, в той час як він інтелектуал, стратег і мислитель. Півень завжди намагається все впорядкувати і звести всі по струнці. Він дуже непосидючий і постійно перебуває в русі, роботі, проектах – йому ніколи відпочивати.

Вона зовсім інша. Вона не піде в бій, до тих пір, поки не обміркує всі можливі варіанти рішення. Їй не варто розмінюватися на дрібниці і метушиться, хоч вона і дуже активна у житті. Їй не подобається, коли її кваплять і змушують робити поспіхом щось необдумане, в такі моменти вона здатна вибухнути і в результаті вийде конфлікт. Вона живе більше інтуїцією, а не за чітко організованому планом, як і годиться істинної творчій натурі.

Чоловік Півень схильний вважати, що творчість живе своїм окремим життям і зараз це не те, на що варто витрачати час. Він малює схеми і будує плани, намагаючись підігнати життя під продуману їм послідовність подій і дій. Важливим моментом у розвиток пари Півень-Тигр буде сприйняття партнерами один одного такими, які вони є, без бажання переробити.

Сумісність Півень і Тигр у шлюбі

Якщо шлюб створять чоловік-Півень і жінка-Тигр, то союз буде досить хороший. Навіть незважаючи на те, що подружжя різні за характерами і звичками. Жінка-Тигр злегка напоумить активного чоловіка своїм спокійним норовом. Б’є енергії чоловіки-Півня буде вистачати на все сімейство. На сумісність чоловіка-Півня і жінки-Тигра вплине той факт, якщо дружина буде цілком присвячувати себе чоловікові. Нехай вони разом працюють і створюють побут. Жінка-Тигр не повинна демонструвати йому свою негативний настрій, адже чоловік-Півень налаштований тільки на хороше протягом життя. В цих знаках є частка містики, тому їм відомі такі таємниці, які не здатні розкрити всі інші.


Залишити відгук