Чоловік Щур і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Щур і жінка Змія передбачає багато випробувань, але і разом з тим можливість швидкого розвитку. Якщо вони вирішать бути разом, не дивлячись ні на що, зможуть багато чому навчитися один в одного.

Сумісність пари Щур-Змія за східним календарем не завжди щаслива. В основному їх успіх буде залежати від того, як чоловік сприйме свою обраницю. Союз Чоловік-Пацюк і Жінка-Змія, стане проблематичним для Пацюка, адже вона зробить все для чарівної Жінки — Змії, простить її помилки, але найнебезпечніше — він може не помітити зради.

Змія дуже непостійна відносинах. Зачарувавши собою Щура, вона відразу починає шукати задоволення на стороні. Таке ставлення буде коштувати чоловікові чималих переживань, які будуть переростати в конфлікти, але в глибині душі Щур завжди буде сподіватися на краще і вірити, що друга половинка зміниться і розсудливим, хоч і знає, що цього не буде ніколи. Не добившись взаєморозуміння, загнана в кут Щур почне робити нападки на супутницю, в спробі домогтися взаємності у почуттях, але Змія не може терпіти тиску і, швидше за все, покине свого партнера. Не дивлячись на настільки напружені взаємини у спільному житті, Щур і Змія можуть стати хорошими друзями.

Сумісність чоловіка Щури і жінки Змії не дуже велика, проте існують міцні шлюби між людьми з такими знаками китайського гороскопу. Взагалі, між Щурами і Зміями спочатку не буває великого потягу, так як партнерам складно побачити гідності один одного. Якщо це і відбувається, то з часом, і тоді народжується міцний взаємовигідний союз. Мудрість жінки Змії буде на руку деловитому чоловікові Щура, так як вона допоможе йому не потрапляти в пастки, розставлені життям (а їх на шляху активного і амбітного партнера буде зустрічатися чимало).

Обидва знають, що дуже важливо прагнути до поставленої мети, і якщо жінка Змія не завжди сповнена оптимізму, то її обранець невпинно вірить в успіх. Це допоможе обом домагатися того, чого вони хочуть.

Щоб уникнути проблем у сім’ї, жінка Змія повинна поблажливо ставитися до того, що у партнера Щури велике коло інтересів, і він не хоче сидіти вдома. Це поєднання двох владних людей, тому вкрай важливо не тиснути один на одного, не намагатися підпорядкувати собі інтереси іншого, йти на компроміси, особливо у сфері фінансів. Можливо, найбільш раціональним виходом з положення буде поділ бюджету.

Щур чоловік і Змія жінка у відносинах

На самому початку розвитку любовних стосунків чоловік Щур побачить мудрий спокій дівчата Змії, відчує її справжню внутрішню силу і приховану могутність. Змія допоможе щура уникнути безлічі капканів і пасток, в які вона періодично потрапляє. Жінка змія в свою чергу буде пишається талантом чоловіки Щури йти вперед без побоювання, оцінить його прагнення до кращого життя, його амбітність і віру в неодмінний успіх.

Всі ці особливості їх індивідуальностей є самим важливим, чим можна поділитися, чому навчитися і навчити, якщо звичайно їх егоїстичні міркування не візьмуть верх. Тоді разом таким партнерам просто не ужитися – вони стануть один одного критикувати і обсипати докорами до виснаження.

Дівчина Змія потребує душевного тепла і романтики, відданості і навіть деякою покірності. Сексуальний аспект порадує обох партнерів — тут у них прекрасне взаєморозуміння. Іноді жінка Змія дозволяє собі жорсткий контроль і намагається втримати партнера біля себе. Чоловік Щур навряд чи добре сприйме таку поведінку, адже йому не хочеться бути безвольною лялькою в жіночих руках.

Сумісність Щур і Змія у шлюбі

Шлюб, який створять чоловік-Пацюк і жінка-Змія обіцяє бути міцним. Головне, щоб чоловік більше приділяв увагу родині, а не спілкуванню з друзями. Жінка-Змія – природжена інтелігентка, яка до всього ставиться з часткою естетики. Це відмінно впливає на сумісність чоловіка-Щури і жінки-Змії. Перед нами духовний союз, якому ніщо не заважає стати довгим і щирим. Чоловік-Пацюк зобов’язаний усунути прохолоду і різкість у відносинах з обраницею. Жінка-Змія прагне до різноманітності в житті і відрізняється зайвою енергійністю. Чоловікові-Щура необхідний спокій і комфорт в будинку, який він цінує понад усе.


Залишити відгук