Чоловік Кролик і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Кролик і жінка Щур будуватися на умінні знайти компроміс і домовиться. На початку відносин між людьми цих знаків все складатиметься досить легко, партнери добре розуміють один одного і поважають. Швидше за все, у них не виникне занадто бурхливої любовної пристрасті, зате завжди буде присутній дружелюбність і уважність. Жінка Кролик, як правило, спочатку проявляє м’якість і не конфліктує, володіють спокійним характером.

Союз Кролик-Чоловік і Пацюк-Жінка будується зовсім не на пристрасті і палкої любові, в першу чергу, їх відносини грунтуються на взаєморозуміння і дружбу. Щур-Жінка – активна людина, яка прагне досконалості, визнанням та інтенсивної соціального життя. Завдяки тому, що будь-які справи і турботи для неї є природним життєвим процесом, вона встигає робити все: вирішувати робочі питання, спілкуватися з друзями, коханою людиною та виконувати домашні обов’язки. У Щура величезна кількість друзів, у ній душі не чають родичі і обожнюють діти. Кролик -Чоловік навпаки, більш спокійний, сором’язливий і стабільний. Галасливі компанії не для нього, він віддає перевагу тиху життя, розмірений відпочинок і відсутність суєти.

Пара Щур-Кролика за східним гороскопом вважається довгостроковим і успішним союзом. Відносини, в першу чергу, вони будують на повазі, глибокої симпатії і, звичайно ж, підтримки. Іскра пристрасті між ними з’являється миттєво, їм цікаво і весело, незалежно від того, де вони познайомилися. Врівноваженість і своєрідне спокій Кролика-Кота допомагає Щура знайти свій баланс, у свою чергу взбалмошность енергійної другої половинки привносить відсутню частку позитивних емоцій в життя чоловіка.

Незважаючи на те, що у чоловіка Кролика і жінки Щури спочатку не виникає сильного потягу, в цілому у них дуже перспективна сумісність, підходяща для створення міцної сім’ї. Це забезпечується м’якістю характеру Кролика, який ретельно вивчає партнера і не намагається його міняти.

І все-таки провідну роль у цих відносинах займе саме Кролик, який не буде грубо домінувати, але при цьому забезпечить підтримку і надійний тил. Важливо відразу домовитися про те, як керувати фінансами, тому що це важливе питання для обох. Ніхто не схильний порушувати такі домовленості, тому в майбутньому не повинно виникнути проблем на цьому грунті.

Жінка Щур здатна давати мудрі поради, а Кролику варто до них прислухатися. Він не любить шумних компаній, у той час як вона прагне бути в центрі уваги в суспільстві, тому в даному питанні парі доведеться прийти до компромісу. Щур буде заражати обранця ентузіазмом, навчить жити більш активно, що важливо для особистісного зростання.

Іноді жінці Щура не вдається відразу зрозуміти характер Кролика, і вона спочатку намагається підпорядкувати його собі. Партнер скоріше всього відповість їй різко й серйозно, так, що більше їй не захочеться чинити на нього тиск.

Кролик чоловік і Щур жінка у відносинах

Чоловік Кролик буде задоволений м’яким характером своєї партнерки і відчує власне лідерство у відносинах. Так і повинно бути, щоб чоловік виконував домінуючу роль і вів жінку до наміченої мети, а вона буде слідувати йому і коригувати плани за допомогою своєї жіночої мудрості. Чоловік Кролик може стати надійним партнером і опорою для цієї жінки, найголовніше спочатку домовитися про гроші і про врегулювання фінансових питань, щоб уникнути конфліктів на цьому ґрунті. Дівчина Щур потребує підтримки і вона її отримає в союзі з Кроликом.

Нехай вони не схожі за характером, але однакові цінності здатні їх зблизити і стати кращою основою для майбутнього. Завдяки своїм недолікам вони стануть щасливою парою, в якій обидва партнери розвиваються і допомагають в цьому один одному. Найбільш проблематичне це розбіжність образів життя – чоловік Кролик воліє тихе життя в сім’ї, а жінка Щур просто потребує постійних змінах і пригоди. Тут доведеться шукати компромісне рішення, так щоб обом було добре.

Жінка Щур може сприймати чоловіка Щура в неправильному світлі, розглянути відразу весь прихований потенціал цієї людини. Однак якщо вона спробує чинити на нього тиск і зіграти на слабкостях, вона обов’язково отримає серйозну відсіч і попередження про те, що наступного разу може стати останнім. Чоловік Кролик докладає багато зусиль на роботі для виконання своїх зобов’язань і потребує спокійному відпочинку та домашній атмосфері після трудового дня. Якщо він буде отримувати це, то повернення додому буде асоціюватися з чимось хорошим і йому буде легко і радісно віддавати свою увагу родині.

Сумісність Кролик і Щур у шлюбі

Шлюб, який створять чоловік-Кролик і жінка-Пацюк буде щирим і відкритим. Подружжя відрізняються товариськістю, тому будуть постійно зустрічати гостей або ходити до друзів у гості. Сумісність чоловік-Кролик і жінка-Пацюк об’єктивна, якщо обидва будуть знаходитися в рівному положенні. Чоловік-Кролик обожнює домашнє вогнище, де можна посидіти з газеткою в кріслі або помріяти про майбутнє, дивлячись у віконце. Жінка-Пацюк воліє розваги, веселі компанії і порцію авантюрних дій. Головне, щоб у всьому була міра. Врівноваженість в цей шлюб внесе фінансовий достаток.


Залишити відгук