Чоловік Бик і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Бик і жінка Тигр має хороші перспективи для побудови відносин у коханні та шлюбі. Незважаючи на те, що ці люди дуже різні і їх протиріччя очевидні навіть на перший погляд, у них все може вийти, якщо вони захочуть.

загалом, Бик-Чоловік і Тигр-Жінка – це, в першу чергу, два невгамовних і яскравих характеру. По своїй натурі вони обидва цілеспрямовані і сильні, однак, якщо Тигр в цьому тандемі буде більш легковажним, Бик навпаки стане дуже серйозним, завдяки чому вони будуть доповнювати один одного. Недоліком цього союзу є те, що Чоловік буде робити все для відносин, намагатися забезпечити хороший фундамент для своєї сім’ї, а Тигр, в силу свого характеру, не буде сприймати все належним чином, хоч і допоможе у вирішенні дрібних питань.

Союз Бик-Тигра за китайським гороскопом все-таки можуть спробувати створити міцну пару. Для цього їм необхідно навчитися йти на компроміс, намагатися ставиться з розумінням до недоліків свого партнера і його звичкам. Сімейний затишок і стабільний фінансовий дохід у цій родині гарантований, єдина проблема впертість.

Чоловік Бик і жінка Тигр — люди настільки різні, що багатьом складно уявити їх разом. При цьому вони мають вдалою сумісністю і цілком можуть побудувати міцний шлюб. Любовні стосунки між ними в цілому складаються гармонійно.

Звичайно, як і в будь-якому союзі, будуть виникати суперечності, які пов’язані з тим, що партнери по-різному бачать життя. Бик вважає, що все має бути раціонально та системно, а Тигриця не звикла жити за правилами, тому не слухає приземлених порад свого обранця. Вихід з цієї ситуації полягає в компромісі: йому не слід занадто нав’язувати свою думку, а їй варто частіше звертатися до Бика за порадою. І краще всього, якщо Тигр буде прислухатися до того, що скаже друга половинка, оскільки істина зазвичай десь посередині. Не варто витрачати час на суперечки і докази своєї правоти.

Взагалі, чоловік Бик — це прекрасний варіант для жінки Тигра, тому що він забезпечить їй опору, так необхідну для душевного комфорту. Крім того, він підтримає її у реалізації талантів, допоможе досягти бажаних цілей. А вона буде показувати йому, як можна подивитися на речі з незвичною для нього боку, розширюючи, таким чином, світогляд консервативного партнера. У підсумку обом забезпечений особистісний ріст, який вкрай важливий для реалізації і щастя.

Бик чоловік і Тигр жінка у відносинах

Конфлікти можуть виникати, якщо чоловік Бик захоче неодмінно у всьому брати верх над жінкою Тигром і ніколи не визнавати своїх помилок. Бику важливо навчиться прощати і приймати, що його жінка не обов’язково повинна чинити так, як він вважає правильним. А дівчині Тигру слід навчитися просити поради і бути більш жіночною.

Чоловік Бик відмінно контролює свої емоції, якщо це необхідно для справи. Він розуміє, що дівчина Тигр зовсім інша по натурі і постарається утриматися з нею поруч. Жінка Тигр здатна не тільки привнести гармонію в душу Бика, але і дати необхідний поштовх до подальшого розвитку, до нових звичок, більш тонким почуттям і думкам. Саме завдяки їй у чоловіки Бика розширюється горизонт світогляду, він навчається гнучкості, лояльності, прийняттю життєвих змін і ситуацій, як можливості знаходити щось корисне для себе.

Для дівчини Тигра чоловік Бик буде основою, опорою, на яку завжди можна покластися. Їй необхідно мати свою пристань, а чоловік Бик відмінно вміє налагодити побут, володіючи господарськими та організаторськими здібностями. Вона, безумовно, цінує сім’ю і шлюб, але також хоче досягти висот у своїй кар’єрі і реалізувати всі найсміливіші мрії. Вона поважає свого чоловіка, за те, що він дає їй можливість проявляти всі свої творчі таланти, впевненість у завтрашньому дні, у нього вона навчиться відповідальності та стійкості в самих непростих обставинах.

Так чоловік Бик буде займатися своїми справами, забезпечувати тил, а дівчина Тигр буде пропонувати нові цікаві ідеї та допоможе своєму коханому по-іншому поглянути на світ і знаходити у життя більше радості. В цьому союзі буде панує розуміння і довіру, якщо партнери не стануть доводити один одному свою виняткову правоту.

Сумісність Бик і Тигр у шлюбі

Якщо у шлюбний союз вступлять чоловік-Бик і жінка-Тигр, то їм варто підготуватися до боротьби з труднощами. У відносинах більше пристрасті, ніж щирої любові. Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Тигра дуже не міцна, тому що дві половинки пов’язує не багато. Чоловік-Бик відрізняється впертістю і прагненням до лідерства. Він не буде жалувати жінку-Тигра, тому що її замкнутість його не влаштовує. Вона, навпаки, не здатна винести занадто енергійний характер обранця. З часом, у жінки-Тигра з’являться депресії, тому що становище слуги в сім’ї її пригнічує. Чоловік-Бик повинен менше командувати, щоб зберегти шлюб.


Залишити відгук