Чоловік Мавпа і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Дракон заснована на умінні настроїтися на партнера, щоб адекватно реалізувати себе в шлюбі і любові, при цьому залишаючись самим собою. І постаратися доведеться саме чоловікові Мавпі, оскільки він повинен показати жінці Дракону, що створення сім’ї з ним варто певних обмежень, які вона в іншому випадку терпіти не стане.

Мавпа-Чоловік і Дракон-Жінка зможуть створити міцний союз, їх життя буде переповнена приємними сюрпризами і радісними подіями. Чоловік-Мавпа дуже веселий і харизматичний, він заражає оточуючих своєю енергією, ніколи не втомлюється і завжди радий друзям. Жінка-Дракон помітить його моментально, і при бажанні зможе захопити з першої хвилини. Адже вона настільки яскрава і чарівна, що завжди подобається протилежній статі, і Мавпа-чоловік не буде винятком. Владність і сильний характер драконихи анітрохи не бентежить потенційного чоловіка, навпаки — це приваблює чоловіка-Мавпу.

Обидва партнера терпіти не можуть сіру рутину, і, зрозуміло, така спільність сприятиме зближенню і розвитку відносин. Ця пара буде з задоволенням проводити час разом в галасливих компаніях, відвідувати розважальні заходи і брати участь у розважальних програмах. Сумісність жінки-Дракона і чоловіки-Мавпи сприятлива, така пара має всі шанси на спільне щастя.

Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Дракона дуже перспективна, але тільки в тому випадку, якщо партнери зможуть піти на поступки. Це завжди вкрай важливо при взаємодії двох сильні особистостей, які цінують свою свободу.

Жінка Дракон не звикла підкорятися і жити за правилами, тому чоловікові Мавпі доведеться постаратися, щоб змусити її вдатися до компромісів і дещо обмежити себе заради відносин. У цій парі вкрай важливо домовлятися, а не скандалити, бо ці люди в чомусь схожі, вони розуміють один одного, можуть прийти до спільного рішення, в той час як боротьба за лідерство, швидше за все, призведе до руйнування союзу.

Партнери займають активну позицію в житті, їх дуже цікавить зовнішній світ, вони прагнуть до всього нового і незвіданого. З цієї причини їм буде дуже цікаво проводити дозвілля разом. Головна проблема — це норовливість чоловіки Мавпи і жінки Дракона. Кожен хоче все зробити по-своєму, а в питаннях спільного побуту доведеться поступатися, або почнуться сварки. Краще всього розробити якусь систему, за якою партнери будуть приймати рішення по черзі. Подбати про цій системі слід чоловікові Мавпі, оскільки він володіє життєвою мудрістю.

Мавпа чоловік і Дракон жінка у відносинах

Жінка Дракон не схильна до компромісів і живе як їй хочеться, бо чоловік побажав бути поруч буде змушений відповідати їй: або проявити свою силу характеру, тоді шансів на тривалі відносини менше, або запропонувати систему поступок з обох сторін, за рахунок чого вирішаться багато проблем. Вогняні темпераменти обох партнерів припускають динамічну сімейне життя і періодичні з’ясування відносин.

Чоловік Мавпа і жінка Дракон дуже непосидючі товариші, цікавляться усім на світі і ведуть активний спосіб життя. Але при цьому вона йде вперед, не надто замислюючись про те, що її очікує на шляху, то він звик приховувати свої інтереси і розрахунки за невимушеністю і веселощами. Таким чином, дівчина Дракон виявиться основною рушійною силою, здатною реалізовувати масштабні проекти і вирішувати питання, а чоловік Мавпа при цьому буде творчим союзником, натхненником і серйозної інтелектуальної підтримкою.

За великим рахунком ці партнери здатні приборкати своє бажання все робити по-своєму і тоді, коли їм хочеться, вони навчаться домовлятися, будуть разом будувати плани і здійснювати їх спільними зусиллями. Чим раніше вони почнуть це робити, тим менше проблем буде в їх парі. Найважче зрозуміти, що головне і відкинути все зайве, тоді ефективність взаємодії в парі збільшиться. Безумовно, вони і чоловік Мавпа, і жінка Дракон яскраві індивідуальності, бо якщо вони будуть йти рука об руку разом за життя – це допоможе їм у розвитку їх особистостей.

Швидше за все, вони відразу залучаться один одним і з головою стрибнуть в ці нові відносини. Сильні пристрасті і незабутні враження від кохання наповнять їх життя. Їм вдається приборкати свої емоції і під час зупиниться, обидва дуже швидкі і незалежні у своїх діях, однак в парі кожен повинен буде час від часу поступатися і погоджуватися з партнером, інакше їх мрія про прекрасних взаєминах розіб’ється на друзки.

Сумісність Мавпа і Дракон у шлюбі

У цьому шлюбному союзі, де чоловік-Мавпа і жінка-Дракон, подружжя з розумінням ставляться один до одного. Чоловік-Мавпа постійно обдаровує дружину компліментами, що їй не тільки приємно, але і близько на натурі. Жінка-Дракон – особа витончених манер і поведінки. Загадковість і чарівність дружина вмить розпалює її пристрасть. Сумісність чоловіка-Мавпи і жінки – Дракона буде хорошою, якщо він з розумінням поставиться до її мрійливою вдачею. Жінка-Дракон не відрізняється енергетикою і емоційністю. Їй потрібно більше відпочивати, щоб розкрити перед чоловіком-Мавпою чудовий навколишній світ. Вона буде щиро захоплюватися чоловіком, що підштовхне його на грандіозні і талановиті рішення.


Залишити відгук