Чоловік Мавпа

Чоловік-Мавпа за китайським гороскопом – амбітний, винахідливий, не позбавлений таланту. Фізично сильний. Погано переносить самотність. Йому, як повітря, потрібне спілкування, обмін думками. Однак його важко зрозуміти: він завжди собі на умі. Ніколи не знаєш, як він до тебе ставиться.

Жінок він воліє самостійних, яскравих, впевнених у собі, викликають захоплення. Його дружині доводиться брати на себе всі домашні і сімейні обов’язки, оскільки він до життя абсолютно не пристосований. Одружившись, без докорів совісті зраджує своїй дружині, хоча вважає, що кохає її. Захоплюється азартними іграми.

Чоловік-Мавпа – загадка для оточуючих. Товариський і привабливий, він намагається нікого не підпускати до себе настільки близько, щоб можна було б зрозуміти його істинну суть. Чоловік-Мавпа постійно бажає бути в курсі всього, що відбувається, має чіпкої пам’яттю і спостережливістю, що дозволяє запам’ятовувати й аналізувати найменші нюанси баченого, прочитаного або почутого.

Чоловік-Мавпа не пасує перед труднощами, але над проблемами думає грунтовно, збираючи у кулак усі сили, знання і можливості. У нього взагалі надзвичайно різноманітний асортимент засобів, що допомагають йому здобути бажане, він блискучий розробник всіляких планів, тактик і стратегій: від послужливість, лестощів і хитрощі до нечесних методів досягнення своїх цілей. Він добре знає свої слабкі та вразливі місця, тому нерідко всіма правдами і неправдами привертає до собі союзників, але своїм успіхом не готовий ділитися з іншими.

Серед чоловіків цього знака чимало майстрів, в умілих руках яких і камінь «заспіває», а також спритних підприємців і бізнесменів. Останні вміють вижити і примножити свої блага навіть в самих складних економічних умовах. Для сімейного життя Мавпи частіше вибирають жінок з ефектною зовнішністю, і при цьому економних і господарських.


Залишити відгук