Чоловік Змія в Любові

Як свідчить східний гороскоп, чоловік-Змія дуже харизматичний, і це привертає до нього інших. Він майже гіпнотизує людей, і завоювання чиєїсь уваги, в тому числі жіноче, не вимагає від нього великих зусиль. Коли захоче, може спокусити найбільш стійких перед його чарівністю дам, тому що є прекрасним знавцем людських характерів і знає, чого чекають від нього жінки.

Характеристика Змії-чоловіки така, що він постійно вдосконалюється омана, тому що вміє вчитися на своїх помилках, ніж допомагає його чудовий інтелект. Також йому притаманне чудове почуття гумору, яке гарантує йому симпатію й інтерес представників обох статей. Однак він ніколи не розкривається до кінця, завжди залишає певний запас і таємничості, встановлює межі, за які не дозволяє зайти нікому, що ще більше зачаровує прекрасних дам, розбурхує уяву.

Варто закохуватися в чоловіка-Змію? Як правило, це дуже розумний, культурний, елегантний людина, що вміє говорити вишукані компліменти, володіє хорошим почуттям гумору і вродженої мудрістю. Він не терпить самотньому житті, це чоловік дуже емоційний, пристрасний, який в повній мірі розквітає лише в разі успішних любовних відносин. За своєю природою люди цього знака китайського гороскопу — скнари, але закоханий Змій-чоловік для своєї жінки не буде жаліти нічого і стане ставитися до неї як справжньої королеви. Можна розраховувати на гарні подарунки, романтичні вечері, престижні ресторани, цікаві спільні поїздки.

В обмін на своє серце (і гроші) Змія очікує безмежної вірності і відданості, з якої, до речі, у нього самого є проблеми. У любові Змія-чоловік — жахливий власник і ревнивець, він насилу терпить друзів коханої, її інтереси і захоплення, які загрожують забрати у нього суспільство коханої. Він хоче бути сонцем супутниці, центром її Всесвіту, і це дуже нелегко витримати.

Як підкорити Змія-чоловіка:

Будьте природні. Змія не буде очікувати від вас занадто багатьох проявів спонтанності і різкої зміни іміджу. Можна навіть сказати, що все це може його відлякати. Якщо ви хочете привернути чоловіка-Змію і утримати його, постарайтеся вести себе нормально, але час від часу допустимі невеликі божевілля і пустощі. Але в цілому слід зробити ставку на гармонію і спокій у відносинах – він їх дуже любить. Будьте до себе суворі. Змія як великого естета цікавлять виключно красиві жінки. Тезою про те, що некрасивих жінок не буває, він просто нехтує. Створивши гарний образ і носячи відповідний одяг, можна творити дива, завойовуючи серце Змію-чоловіка. На першому побаченні він ретельно огляне вашу зовнішність, і не обманюйте себе тим, що це всього лише чоловік. Він не гірше вашої подружки помітить не прикрашають вас нюанси макіяжу, пляма на сукні і т. п. Не скупіться. Якщо ви йому щось даруйте, це обов’язково має бути хорошої якості, тому що Змії дуже прискіпливі. Вам не слід бути занадто манірними. Жінки, застебнуті на всі гудзики, не цікавлять Змію. У свою чергу, спекотні ночі, шалені пестощі, чутливі і романтичні визнання швидко допоможуть вам взяти один одного в солодкий полон. Будьте щирими. Змія не любить сюрпризів, що, втім, не означає, що він ігнорує будь-які зміни. Якщо ви, бажаючи завоювати Змія-чоловіка, захочете щось його сильно здивувати, то тим самим тільки сослужите собі погану службу. З цим партнером краще говорити про свої бажання, замість того щоб відразу залучати його в дію, роблячи це спонтанно. Розмовляйте з ним. Для цієї людини бесіди з партнеркою є основою зв’язку. Йому важливо, щоб у вас було багато спільних інтересів. Якщо ви шукаєте людини, який готовий вас слухати, Змія є ідеальним партнером. Якщо ви хочете не тільки підкорити, спокусити чоловіка року Змії, то знайте, що в союзі з ним розмови не менш важливі, ніж інтим і ласки.

Народився, згідно зі східним гороскопом, в рік Змії людина креативний, розумний, ця яскрава особистість не терпить нудьги й любить зміни. Це стосується, на жаль, і особистого життя, тому якщо чоловік відчує, що втомився від монотонних відносин, то може шукати нових вражень за межами існуючої зв’язку. Таким чином, перед жінкою постає непросте завдання – забезпечити йому безперервну новизну і незвичайні переживання – зрозуміло, якщо вона зацікавлена в тому, щоб він залишився з нею.

Як попереджає китайський гороскоп, Змія-чоловік дуже ревнивий і, незважаючи на те, що сам не завжди вміє зберігати вірність, щодо себе цього вимагає беззаперечно. Як би не склалися обставини, що він не зможе пробачити зраду ніколи. Це пояснюється, головним чином, наступним: Змія-чоловік не бачить причин бути поруч з жінкою, не вважає його восьмим чудом світу, тому що на її місце знайдеться, щонайменше, кілька інших шанувальниць, для яких світ зійдеться клином саме на ньому.

Гороскоп попереджає: кинуті Змії-чоловіки іноді бувають дуже небезпечними. Від них складно звільнитися, тому що вони знають всі ваші слабкості і роблять все, щоб не бути покинутими. З тією ж силою, з якою раніше любили, вони будуть тепер ненавидіти, тому можна очікувати всякого.


Залишити відгук