Чоловік Коза і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коза і жінка Бик може скластися тільки при наявності у партнерів спільних цілей і інтересів. У представників цих знаків настільки різні погляди на світ, що вони рідко вирішують почати зустрічатися і розвивати любовні відносини.

Бик-Жінка і Вівця-Коза-Чоловік постійно сваритися і з’ясовувати стосунки. Постійне невдоволення Вівці-Кози, його примхи і часті необґрунтовані образи дуже дратують Бика, адже вона по своїй натурі зовсім інша людина. Найчастіше саме Бик-Жінка втомлюється від цих відносин і розриває їх.

Чоловік буде вимагати від своєї другої половинки постійних похвал і захоплень, а вона в силу своєї стриманості та емоційної холодності не зможе дати йому того, що він просить, до того ж постійне «ниття» Вівці-Кози буде дратувати Бика. В помсту за неуважність чоловік стане ображатися і мстити, цілком можливо, що навіть почне шукати розради на стороні. Але не тільки в цьому проблема. Бик прагнути до здійснення усіх своїх бажань, а Вівця-Коза не зможе надати належну підтримку у її починаннях, з-за цього у жінки не тільки пропаде бажання працювати над новими проектами, але і пропаде впевненість у собі.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, чоловік Коза і жінка Бик вкрай рідко сходяться навіть для дружби, а побудова любовних відносин ще менш ймовірно. Тільки в тому випадку, якщо у партнерів є спільні інтереси, і вони ставлять перед собою схожі цілі, є шанс створити гармонійну сім’ю.

Незважаючи на те, що представники цих знаків дуже різні, вони не відчувають особливого тяжіння, яке властиво противоположностям. Ці люди знаходяться скоріше в паралельних площинах, у яких немає точок перетину. Зустрічаючись, вони не знають, про що розмовляти, мають різні погляди і системи цінностей. Зрозуміти один одного дуже складно і найчастіше навіть не хочеться витрачати на це сили.

І чоловік Коза, і жінка Бик не відрізняються особливою емоційністю та ініціативністю. Якщо вони все-таки створюють сім’ю, побут у них спокійний, поміркований, без особливих фарб. В кінцевому рахунку це призводить до нудьги. Чоловік Коза зазвичай мало заробляє, при цьому не надто раціонально здійснює покупки, і матеріальна сторона життя лягає на плечі жінки. Якщо це влаштовує обох, проблем бути не повинно, але найчастіше на цьому грунті виникають конфлікти. Особливо складно Бику прийняти безрозсудні витрати свого партнера.

Коза чоловік і Бик жінка у відносинах

У парі дуже мало взаєморозуміння і немає особливого тяжіння, яке буває між протилежними знаками. Як правило, все, що відбувається між чоловіком Козою і жінкою Биком має тільки зовнішній блиск і поглиблення відносин не відбувається, що в результаті призводить до швидкого розставання. Що цілком зрозуміло, адже їх взаємодія схоже на мляво поточний діалог, який нікому не подобатися.

Якщо вони все-таки спробують побудувати любовні відносини і створити сім’ю, їх спільне життя буде аж ніяк не яскравою і хвилюючою. Чоловік Коза і жінка Бик схили до рутинних справах, бо побутова сторона може скластися непогано. Він вважає за краще не братися за масштабні проекти і не страждає трудоголізмом. Жінка Бик в свою чергу готова багато чого взяти на себе, а такий розподіл ролей в сім’ї з часом тільки зруйнує її. Адже коли жінка бере на себе вирішення матеріальних питань – це призводить до нервових зривів і закидів у бік чоловіка. Ще гірше, якщо чоловік Коза буде проявляти занадто багато емоцій і жінці доведеться ставити його на місце.

Сексуальний аспект відносин складається цілком вдало, так як обидва партнера люблять чуттєві задоволення. Чоловік Коза схильний витрачати більше, ніж заробляти, а жінка Бик – навпаки, не любить просто так витрачати гроші на розваги і походи в кафе. Вона знає ціну грошам, так як звикла багато працювати і будувати плани по видатках. Тому спонтанні розтрати цього чоловіка будуть її сильно засмучувати.

Цей союз складний для них обох і шансів залишитися разом майже немає. Жінка Бик не потерпить примхливості, легковажної поведінки і безвідповідальності. А чоловік Коза здатний просто з шкідливості провокувати жінку Бика на гнів і невдоволення крайнього ступеня. Якщо у них все-таки вдасться домовитися і поділити сфери впливу, жінка поступиться чимось, що зробить сама, то вони зможуть якийсь час протриматися разом. Чоловік Коза теж повинен постаратися і робити те, що обіцяє і своєчасно. Так, якщо кожен партнер буде працювати над собою у них, можливо, вийти побудувати гарні відносини.

Сумісність Коза і Бик у шлюбі

Шлюбний союз, у якому чоловік-Коза і жінка-Бик, буде не простим для обох подружжя. Вони, звичайно ж, чудово розуміють один одного, але тільки в тому випадку, якщо активно займаються роботою. Обидва чоловіки цінують сім’ю і вірні своєму супутнику. Якщо вона не буде командувати чоловіком, то сумісність чоловіка-Кози і жінки-Бика буде чудовою. Вона обожнює обранця за його м’якість і чуйність. Вона повинна обережно підштовхувати чоловіка-Козу до здійснення задуманих цілей. Головне, щоб жінка-Бик не ревнувала його до всіх підряд і без підстав. Потрібно постаратися зберегти в союзі почуття і романтизм, щоб прожити довго і щасливо.


Залишити відгук