Чоловік Собака і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Собака і жінка Бик дуже неоднозначна. Справа в тому, що з одного боку, у таких партнерів чимало схожих якостей характеру, а з іншого боку, їх різні погляди на світ погано піддаються змінам і адаптації під партнера.

Собака-Чоловік і Бик-Жінка є ідеальними кандидатами для створення довгого і щасливого тандему. Верховенство в будинку Собака без зайвих питань віддасть Бику, яка в свою чергу буде тільки рада такому стану речей, тим більше, що, вивчивши характер своєї коханої, Собака дізнається – будь-яка боротьба за владу в їх парі може привести до розриву.

Єдине, що може не схвалити чоловік – несподівані спалахи з боку Бика. Жінці не варто випробовувати терпіння свого чоловіка, хоч Собака і готовий йти на багато поступок, злити його не потрібно. Наскільки він буває добрий, настільки може і розсердитися. В цих відносинах жінка має проявити мудрість і знати, коли краще висловитися, а коли варто промовчати.

У цілому пара чоловіки Собаки і жінки Бика володіє хорошою сумісністю, тому що партнери мають багато спільного. Разом з тим це самобутні люди, не схильні змінювати свою думку, тому в багатьох питаннях їм буває важко адаптуватися до іншого характеру.

Чоловік Собака візьме всі зовнішні умови, які диктує жінка Бик, і з-за цього може складеться враження, що він підпорядковується, а вона домінує. Як тільки стане ясно, що це не так, Бик почне протестувати, і якщо не зупиниться вчасно, союз може зруйнується.

Рано чи пізно жінці Бику належить зрозуміти, що чоловік Собака вкрай незалежний у своєму внутрішньому світі, і ніхто не може диктувати йому, як думати і діяти. У нього чітко сформовані погляди на життя, і в них він часто дуже консервативний. Цим же властивістю володіє його обраниця, через що буває вкрай складно знайти компроміс. Єдине рішення —беззастережно прийняти характери та життєві позиції один одного.

Це буде простіше, якщо зрозуміти, що чоловікові Собаці і жінці Бику вигідно взаємодіяти. Вони відповідальні, віддані, не варто чекати від таких людей зради. А відмінності потрібно сприймати як стимул до особистісного зростання, і тоді їм не буде нудно разом.

Собака чоловік і Бик жінка у відносинах

Почуття відповідальності, вірність і відданість, властиві обом дає можливість побудувати серйозні стосунки з самого початку їх виникнення. Дівчину Бика приверне чоловік Собака, так як поряд з ним вона відчує себе коханою і захищеною, крім того він завжди поруч, коли потрібний. Вона власниця і визнає тільки стабільні сімейні стосунки, а такий чоловік як не можна краще підходить на роль надійного супутника життя.

Єдиною великою проблемою в парі буде ймовірно впертість дівчата Бика і її сильний тиск на партнера. Вона прекрасний організатор і чоловік Собака, швидше за все, прийме її правила гри, в хорошому сенсі і тоді обидва будуть отримувати задоволення від відносин.

Для гармонійного розвитку відносин дівчині Бику необхідно багато чого усвідомити про партнера і про себе. А чоловікові Собаці повинно вистачити мудрості дочекатися цього моменту. Такий союз здатний досягти великої глибини і взаєморозуміння.

Сумісність Собака і Бик у шлюбі

Шлюб чоловіка-Собаки і жінки-Бика схожий на сплетіння двох вольових і люблячих натур. Правда, головою сімейства буде однозначно чоловік. Жінка-Бик буде спокійно приймати життєві позиції чоловіка-Собаки. До речі, він з часом стане агресивним і різким. Але, вона з чим згодна і з відкритим ротом вислуховує коханої людини. Він постійно скаржиться на побут і життя в цілому. Дружина не шкодує сил і засобів для створення затишного гніздечка. Сумісність чоловіка-Собаки і жінки-Бика буде відмінною, якщо вони знайдуть спільні інтереси і взаєморозуміння.


Залишити відгук