Бик в Любові

Бики в любові можуть бути досить наївні – в сердечних справах потрібно дуже багато часу що б зробити відносини з ним близьким і вони зважилися відкрити свої почуття. Вони зроблять це, як тільки повністю полюблять партнера і будуть йому довіряти. Ідеальним партнером для Бика може бути людина які буде правдивим і лагідним, буде знати як задобрити його.

Ідеальний партнер для нього це людина з ентузіазмом, здатний дати йому нові інтереси і в теж час не буде піддавати його ризику. Слабкою рисою його особистості в любові може бути те, що він може бути дуже емоційно вражений якщо йому будуть брехати, йому дуже важко пробачити якщо його обдурили, врахуйте це.

Як ми відзначали, Бики великі реалісти і не виносять ніякої романтики. Тому для них існують лише конкретні цілі: робота, добування їжі, захист власних інтересів і інтересів сім’ї. Не можна сказати, що для них не існує любові і сексу, просто до цього вони ставляться прохолодніше, ніж інші люди.

Бики сексуальні, але не виносять барвистих фраз і розлогих пояснень в любові. Вони можуть бути ніжні, вірні і навіть чутливі. Для них флірт — це марна трата часу, а пристрасть часом їх обтяжує. Тому іноді вони виглядають трошки неуважними, так як Бики забувають прихопити на побачення букет квітів або зробити комплімент своїй коханій.

Хоча вони і цінують свою свободу, але все одно не можуть прожити без любові. Це почуття часто змушує їх створювати власне життя за своїм оригінальним планом. Вони судорожно намагаються здійснити цей план, роблячи спільну життя часом неприйнятною для свого партнера. Бики не умоют бути злобними, швидше за якоїсь фатальної випадковості або внаслідок своєї зайнятості вони забувають про обіцянку.

Якщо ви любите Вола, не прогадаєте, взявши його в дружини, тому що не існує більш вірного і відповідального сім’янина. На кухні їм немає рівних, вони прекрасні господарі і кухаря. Жінки-Бики теж мають швидку реакцію па чоловіків, але вони звикли боротися з аморальністю, воліючи подружнє ложе випадковим зустрічам.

У Волів завжди претензії па винятковість. Вони не люблять підозр, тому що завжди дуже зайняті і у них немає часу розігрувати з себе детектива. Якщо Вол одружується, значить, довіряє партнеру. При зради вони ведуть себе досить дивно, так як не роблять з цього трагедію.

Для них велика трагедія — надмірна витрата грошей. Але вже один раз, втративши довіру, вони більше ніколи не зможуть його повернути. Якщо вони і люблять людини, спогади про помилки залишаться в їх житті, і будуть поступово отруювати її. Це розсудливе ставлення до кохання часто відбивається на любовних зв’язках і шлюби Вола.


Залишити відгук