Півень і Тигр Сумісність

Це дуже важкий союз. Чутливий і лояльний Тигр недостатньо розважливий, щоб розуміти дії Півня. У Тигра часто викликають подив вчинки людей. Але про Півні не можна судити тільки за зовнішнім діям. Півень справляє надзвичайне враження, що іноді створює помилкове уявлення про його ОСОБИСТОСТІ. У союзі з Тигром у них спочатку все йде добре Властолюбивому Тигру лестить обожнювання Півня.

Але скоро хвастощі Півня починає дратувати Тигра, і той приймається його критикувати. Півень не виносить зауважень і страждає від несправедливості партнера. Справа приймає небажаний оборот, Півень відчуває себе незрозумілим і вирішує піти туди, де люди більш терпимі. Але перш ніж піти, він відверто висловить правду Тигру. Згідно з гороскопом сумісності Півня, вони можуть зберегти дружній відносини, бути прекрасними коханцями або компаньйонами, але ненадовго.

<-IMAGES->

Сумісність знаків Півень чоловік і Тигр жінка вважається не самим кращим поєднанням. Першим каменем спотикання в цій парі стане сприйняття людей Півня, яке Тигрице здасться занадто вузьким і однобоким. Чоловік Півень не потерпить анархії в будь-якому її вигляді, тоді як жінка Тигр звикла піддаватися настрою і натхнення.

Важливим моментом у розвиток пари Півень-Тигр буде сприйняття партнерами один одного такими, які вони є, без бажання переробити. Якщо їм це вдасться, то цілком можливо, що вони укладуть шлюб і народять дітей.

Дівчина Тигр відмінно відчуває перспективність справи і витрачає свою енергію даремно, тому чоловік Півень може бути в правильності її порад, до яких варто прислухатися. Вона спокійна і має позитивний настрій, їй не важко заспокоювати свого часто порушеної і іноді агресивного чоловіка.

Такі різні характери, що поєднуються в цій парі, вимагають від партнерів роботи над собою і над відносинами. Їм варто пам’ятати, що знайти компромісне рішення, яке влаштує обох, реально здійсненне завдання, головне спільне бажання домовиться.

Сумісність знаків жінка Півень і чоловік Тигр не сприятлива, оскільки партнери занадто різні. Він кілька егоїстична і прагне вести вільне життя, при цьому, не зважаючи на дрібниці. Також цей чоловік стратег і мислитель, революціонер і інтелектуал. Вона ж звикла жити за розкладом і режимам, адже впорядковувати все, що вона бачить основа її життя, а всі хто має щось проти — зіткнуться з її войовничим настроєм.

Союз Тигра, Півня стане щасливим, тільки якщо обидва докладуть достатньо зусиль – само собою це не відбудеться.

Можливо, чоловік Тигр зуміє оцінити такі якості жінки Півня, як організованість і практичність, а також вміння виконувати рутинну роботу, яка завжди має місце бути. Вона надійний партнер, однак, їй дуже не вистачає почуття такту, а її плани часто нездійсненні. Зате в буденному земному житті вона ефективна та швидка, крім того завжди бореться за справедливість і праве діло.

Мінусом є те, що жінка Півень навряд чи оцінить численні переваги цього чоловіка, особливо його ділову хватку. Вона не любить проводити глибоких аналізів, її цікавить тільки те, що приносить дохід, все інше піддається нещадній критиці. Якоюсь мірою вона зможе врівноважити чоловіка під знаком Тигра, підтримуючи побут на високому рівні. Однак шлюб це не тільки ведення спільного побуту, але і схожість життєвих цінностей.


Залишити відгук