Щур і Щур Сумісність

Це дуже складне поєднання. Їх зв’язок починається дуже романтично, вони дуже схожі, немов бачать у своєму партнері дзеркальне відображення. Вони дуже пристрасні, норою до божевілля, І тому тривалість їх союзу залишається під великим питанням. Але зовсім не погано, якщо Щури спробують вкусити любов з власним знаком.

Згідно з гороскопом сумісності Щури, цей зв’язок допоможе їм зрозуміти складність власного світу почуттів. Навіть дружба між ними ускладнена, так як багато в чому вони спільники, і тому не можуть поділити лаври.

<-IMAGES->

В парі два схожих людини цього знака будуть жити, балансуючи на межі розставання. Щоб якось порозумітися однією з Щурів доведеться вчитися стримувати свої емоційні сплески і терпіти мовчки. А щоб негатив не накопичувався, потрібно знайти можливість поза любовних відносин позбавлятися від нього. Добре можна зняти зайве внутрішнє напруження в будь-якому виді творчості, коли невикористана енергія буде перетворена в енергію реалізації себе в якому-небудь справі. Люди Щури сприйнятливі до всього нового, тому знайти собі цікаве заняття їм цілком по силам.

Загальні справи і інтереси, захоплення допоможуть вирівняти відносини в такій парі. У них може бути багато різноманітності і веселощів, що дуже добре для обох представників цього знака. Розуміння у союзі двох Щурів присутній, а це — значить дуже багато, коли буде вирішена проблема запальності і взаємних претензій на цьому тлі.

В інтимній сфері життя двом Щурам, мабуть, легше всього знайти компроміс і доставити один одному максимальне задоволення. Часто недостатньо затребувана в інших поєднаннях ніжність і прихильність Щури в союзі двох Щурів може проявитися в достатньому для обох обсязі. Єдине, що не дуже корисно в такому союзі для обох, так це відсутність досвіду розширення свого бачення світу. Чого можуть навчити два майже однакових людини? Підлаштуватися — можуть, а розвинутися в новому для себе напрямку — практично нереально.

Сумісність чоловіка та жінки Щури хороша і повністю виправдана тільки з позицій виживання в певних умовах, з точки зору випадку, коли немає інших нормальних варіантів для створення скільки-небудь успішного любовного союзу і шлюбу, при наявності спільних дітей та інших обов’язків і зобов’язань. В інших умовах дві Щури рідко створюють надійний любовний союз і нечасто вступають в офіційний шлюб.


Залишити відгук