Щур і Кролик Сумісність

Зайці не виносять напруженості. Вони створені для спокою та безпеки, абсолютно не терплять екстремальних ситуацій. Щур вважає, що Заєць бажає її перехитрити. Але в цьому вона помиляється, так як їхні сили рівні. Швидше, у них глибокі внутрішні суперечності. І Заєць зовсім не бачить, що Пацюк — це яке сумнівається і неврівноважена істота.

Це відбувається з—за того, що Пацюк — прекрасна актриса, і в глибині душі вона сміється над невдалим Зайцем. Щури створені для ризику, а Зайці бояться розгубити свою шерсть. Згідно з гороскопом сумісності Щури, емоційно їм дуже важко пристосовуватися один до одного, але в дружбі їм немає рівних.

<-IMAGES->

У цьому поєднанні знаків простіше досягти згоди, оскільки все на своїх місцях. Чоловік Щур діяльний, допитливий і цілком здатний забезпечити тил не тільки для себе, але і для коханої жінки, для дітей. Для нього сімейні турботи — справа звичайна і цілком природне. Все у пари цілком гармонійно, якщо жінка Кролик проявить чуйність, а також розуміння реальності і не стане вимагати від чоловіка більше, ніж він здатний їй дати. У свою чергу чоловік Пацюк, як правило, цілком задоволений жінкою Кроликом, якщо вона підтримує його і дає можливість іноді зустрічатися з друзями, з’їздити на рибалку і т. д. Не варто обмежувати його свободу пересувань.

Гороскоп сумісності в цій парі буде залежати від збалансованості характеру конкретної жінки Щури. Чим рівніше буде ця жінка, тим простіше досягнути компромісу в парі. Однак, варто зауважити, що чоловік Кролик теж може «не розрахувати», зваливши на плечі жінки Щури непосильну ношу для неї. Так, вона може багато чого зробити для сім’ї і для чоловіка, але вона потребує відпочинку, бажано десь за кордоном, на березі теплого моря; вона — людина, соціальний і хоче спілкування за межами дому. У неї багато знайомих і через контакти з близькими людьми вона відновлює сили, наповнює життєдайною енергією.


Залишити відгук