Кабан і Тигр Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кабана, ці знаки об’єднує їх лояльність. Вони вміють дружити і любити, їх ночі сповнені пристрасті. Вони знають, що таке честь. Тигр набагато хитріше Кабана і допомагає йому захищатися. Він прищеплює Кабану вміння знаходити слабкі місця в обороні супротивника і таким чином пристосовує його до життя.

Обидва поважають свободу один одного, виявляють терпимість і довіру, яка є основою їх союзу. Час від часу Тигр виводить партнера з себе, але не від злоби, а скоріше з цікавості. У бізнесі справи йдуть чудово, вони доповнюють один одного.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кабан і жінка Тигр заснована на щирому інтересі і сексуальному тяжінні. Чоловік Кабан дуже чуттєвий і чутливий, він чудово обізнаний про те, що таке щастя в інтимному житті і прекрасно підійде жінці Тигру, як коханець. Вона потягнеться до цього чоловіка, так як відчує в ньому не тільки потужний любовний потенціал, але і відвертість, доброзичливість, теплоту і душевність – все те, чого інколи бракує їй самій.

Вони доповнюють один одного, оскільки жінка Тигр на перше місце ставить інтелектуальне спілкування, різноманітність, дружні посиденьки і інші розваги поза домом. Таким чином, чуттєві задоволення і секс займають зовсім не головне місце в її житті. Їй важко відповідати ідеалістичним уявленням чоловіки Кабана про партнерку. Як один вона прекрасна, а ось роль прогнозованого і надійного партнера не зовсім для неї.

Швидше за все, любовний роман між жінкою Тигром і чоловіком Кабаном буде чудовим і незвичайним. Життєрадісність чоловіки Кабана та його самодостатність відмінно поєднуються з глибокою мудрістю і силою жінки Тигра. Вони легко будуть разом здійснювати плани, придумувати нові проекти і стимулювати один одного творчу жилку.

Тривалі стосунки між цими партнерами мають всі шанси розвинутися в щасливий шлюб, але наскільки просто буде налаштувати взаєморозуміння, залежить від адаптивності чоловіки Кабана. Йому з одного боку хочеться залишатися зі своїм чином і мати свободу самовираження, а з іншого – він шукає надійності, чітко спланованою життя і спокою.

Сумісність знаків жінка Кабан і чоловік Тигр буде ґрунтуватися в першу чергу на сексуальному потязі. Жінка Кабан чудово підходить чоловікові Тигру в якості любовного партнера, адже їй притаманні чуттєвість і розуміння щастя в інтимних відносинах. І, безсумнівно, чоловік до неї потягнеться, оскільки відчує не лише сильний любовний потенціал, але і відвертість, щирість і доброзичливість, теплоту – все те, в чому він часом так потребує.

Відносини між чоловіком Тигром і жінкою Кабаном мають всі шанси стати тривалими і розвинутися в щасливий шлюб, але наскільки просто це буде зробити залежить від уміння підлаштувати жінки Кабана. З одного боку вона захоче залишатися зі своїм чином і вільно самовиражатися, а з іншого – їй дуже потрібні надійність, спокій та чітко спланована життя.

Якщо інтересам Кабана буде щось загрожувати, вона може почати застосування «важкої артилерии» у вигляді виховних заходів, нав’язування Тигру свого світогляду і спроб прив’язати його до себе, обмежуючи його рамками за які йому не можна виходити. Не дивлячись на зовнішню простоту у жінки Кабана наполегливий характер і сильна воля. Вона звикла отримувати те, що їй належить, будь-якими способами і чоловік Тигр швидко зіткнеться з тиском і норовливістю.

Мудрість чоловіки Тигра дозволить дивитися на всі її хитрощі, як на милі розваги і він навіть буде їй поступатися заради взаємного задоволення. Ніхто з них не почне зайвий раз з’ясовувати відносини і створювати конфлікти.


Залишити відгук