Кабан і Півень Сумісність

Надмірно спокійний і товстошкірий Кабан не стане звертати увагу на поддразніванія і уколи Півня. Кабани вміють цінувати доброту і благородство Півня, якими той не особливо хизується. Кабан вміє приборкати агресивність свого” строкатого приятеля і вчасно заспокоює його. Зі свого боку, Півень ніколи не принизить Кабана і не стане безчесно його експлуатувати.

Ці люди прекрасно ладнають разом і встановлюють прекрасні товариські відносини, основані на взаєморозумінні і балакучості. У них союз швидше інтелектуальний, ніж базується на пристрасті і любові. При найменшій небезпеці вони завжди поспішають на допомогу один до одного. Згідно з гороскопом сумісності Кабана, в їхньому домі завжди суворий порядок, який неможливо зруйнувати навіть стороннім втручанням.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кабан і жінка Півень заснована на спільних цінностях та взаєморозуміння. У такому союзі присутній чуттєва і сексуальна сумісність. Однак для налагодження побутової життя цього все-таки недостатньо. Тут доведеться старанно попрацювати і проявити терплячість до недоліків партнера.

Чоловік Кабан не надає особливого значення різним побутовим дрібницям і безладу. Він інтелектуально розвинений, володіє різними талантами, які, однак, не завжди реалізуються повною мірою. У нього немає часу стежити за ідеальним станом свого авто, а також займатися домашнім господарством.

Жінка Півень навпаки витрачає на такі справи найбільше часу. Її вимогливість щодо зовнішнього вигляду, порядку на робочому столі і в будинку, увага до деталей і здатність різко реагувати на будь-які дії і слова чоловіки можуть спровокувати чимало конфліктів. Але вона може змінити своє ставлення, якщо зрозуміє, чого їй хочеться в житті і розставить свої пріоритети. Так вона звільниться від своїх претензій до людей і світу в цілому.

У цілому взаємодія чоловіки Кабана і жінки Півня дуже плідна. Суперечності в парі не настільки істотні, щоб якось кардинально вплинути на їх глибинний зв’язок.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Півень заснована на взаєморозуміння партнерів. У них різні характери та світогляд, зате хороша чуттєва і сексуальна сумісність. Вони прекрасно ладнають в спальні, але в побутовому житті все не так просто.

Жінка Кабан спокійно ставиться до побуті і не надає особливого значення дрібницям і безладу. Ця дівчина інтелектуально розвинена, володіє різними талантами, які, однак, рідко реалізує повною мірою. Вона не стане натирати до чистоти каструлі і підтримувати ідеальний стан своєї машини.

Чоловік Півень більшу частину часу зайнятий саме удосконаленням і наведенням чистоти, адже деталі і порядок мають таке велике значення для нього. Це протиріччя може викликати конфлікти, а також бурхлива реакція Півня на дії і слова партнерки. Якщо він буде жити насиченим життям і захоплений чимось, він буде змінюватися і перевиховуватись. Тоді у нього не залишиться часу на претензії до життя і до себе.

Чоловік Півень розважливий і прагматичний, вміє самоорганизоватся і контролювати всі сфери життя. Жінка Кабан більш творча натура і в деякому роді імпульсивна. Їй важко буде пристосуватися до ділового і господарському чоловікові Півневі.


Залишити відгук