Кабан і Коза Сумісність

Цей союз досить сприятливий для обох знаків. Кабан уособлює розкіш і щедрість, а Коза не може встояти перед розкішшю і щедрістю. Але є перешкода: Козу не можна замикати в золотій клітці, вона повинна зберігати свободу. Кабана ці умови цілком влаштовують, він дозволяє Козі розгулювати, де їй завгодно. Коза зможе внести в побут Кабана різноманітність і естетику і перетворити без смаку розкішне житло в галерею елітарного мистецтва.

Згідно з гороскопом сумісності Кабана, вони мирно живуть в своєму ідилічному світі і поступаються один одному. Обидва не переносять конфліктів і з задоволенням задовольняють капризи партнера. Але Козі не можна зловживати увагою Кабана, тому що з м’якого і ввічливого він може перетворитися в суворого і неприступного, не виключено — агресивного. Як завжди, останнє слово буде за ним.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кабан і жінка Коза заснована на умінні партнерів відчувати один одного, тому можна очікувати радість і щастя у шлюбі. В обох добре розвинена інтуїція, що допомагає їм розуміти партнера без слів. Завдяки цьому у відносинах багато спрощується і причин для конфліктів стає помітно менше.

Пристрасність і чуттєвість, які відкриваються поруч із близькою людиною, припускають досить інтенсивне сексуальне життя. Їм так добре разом, що на якийсь час вони забудуть про всіх громадських заходах, присвячуючи кожну вільну хвилинку один одному. Звичайно, прийде пересичення сексом і тоді доведеться знайти інші точки дотику або розлучитися.

Чоловік Кабан людина досить динамічний і хоче зробити своє життя максимально комфортним, тому з усіх сил намагається заробити, адже будь-який союз вимагає матеріального забезпечення. Жінка Коза знайшовши настільки надійний тил, буде підтримувати свого чоловіка усіма можливими способами. Вона рідко вибирає будувати кар’єру і воліє інші оригінальні способи реалізувати свій внутрішній потенціал без особливих фізичних і енергетичних витрат.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Коза обіцяє партнерам багато позитивного у відносинах. Чоловік Коза і жінка Кабан дуже добре розуміють один одного і часто їм не потрібні навіть слова – тільки відчуття і почуття. Інтуїтивне взаємодія практично виключає можливості сварок на рівному місці.

Прихована пристрасність і чутливість обіцяє обом приємну сексуальне життя. Між ними мало протиріч, але вони воліють жити життям закритою від чужих очей. Їм дійсно дуже добре разом, тому вони рідко виходять у світ. Звичайно, крім сексу пара повинна знайти і інші точки дотику.

Жінка Кабан більш динамічна натура і бажає жити в матеріальному благополуччі, тому готова працювати і заробляти гроші. Чоловік Коза повинен знайти себе і зрозуміти, чого він хоче самореализоватся і краще, щоб це відбулося до їх зустрічі, інакше жінка буде пропадати на роботі, а чоловік буде їхати і жити за її рахунок. Якщо він вже знайшов своє покликання, він буде придумувати різноманітні оригінальні способи реалізації свого потенціалу таким чином, щоб знизити фізичні та енергетичні витрати.

Чоловік Коза ніколи не віддається роботі цілком і не страждає перфекціонізмом, а дівчині Кабану такий підхід імпонує, адже головне, щоб він надавав їй необхідну підтримку. При цьому жінка Кабан більш простодушна, а чоловік Коза хитрий у вирішенні життєвих справ. Якщо обидва партнери будуть працювати, вони залишаться задоволені собою і один одним.


Залишити відгук