Бик і Півень Сумісність

Ці партнери ладнають абсолютно без труднощів. Бик дозволяє Півневі розправляти свої красиві пір’я, адже він знає, що Півень дуже потребує товариськості. Сам Бик зовсім не вміє підтримувати світську бесіду. Півень надає трудівникові Бику заробляти на шматок хліба, але сам він вважає за краще співати, коли Бик заробляє на хліб. Півень – не саме працьовите тварина, але все ж він дуже дипломатичний і може передбачити роздратування партнера.

Вони завжди зуміють домогтися гармонії. Правда, в цьому союзі неможливо обійтися без тертя, наприклад, якщо Бик запросить на обід своїх друзів і вчасно не повідомить про нього. Але це дрібниці порівняно з усією життям. Згідно з гороскопом сумісності Бика, вони ідеально підходять для бізнесу, тому що в них укладені дві рушійні сили: Бик – виконуюча, Півень – напрямна.

<-IMAGES->

У цьому поєднанні знаків досягти взаєморозуміння буде не надто просто. Суєта жінки Півня і її завзятість у будь-якій справі може вимотати нерви чоловікові Бику. Так, і чоловік Бик поруч з такої неспокійної жінкою не буде відчувати себе спокійно.

Можливо, вона, сама того не бажаючи, буде постійно вибивати грунт з-під його ніг. А для нього відсутність грунту під ногами — привід шукати кращого життя. Її критика і, часом, агресивний настрій, створять несприятливий фон для нормального життя і він просто не зуміє проявити свої найкращі якості.

Гороскоп сумісності цієї пари гармонічнішим. Саме в такому поєднанні обом досить легко досягти бажаних відносин. Своєю впевненістю в завтрашньому дні і психологічною стійкістю жінка Бик зуміє приборкати і заспокоїти чоловіка Півня, причому зробить це ненав’язливо й без скандалів. А чоловік Півень дасть жінці не вистачає жвавості емоційних проявів, свободи, яскравості і веселощів, таким чином, надихаючи на нові звершення.


Залишити відгук