Мавпа і Тигр Сумісність

Незважаючи на свій авантюризм, Тигр не так хитрий, як Мавпа. Він поважає свободу партнера і любить ясність у відносинах. Мавпа любить гнатися за двома зайцями, вона звикла всім подобатися і не може відмовити собі в цій слабкості. Вона звикла пристосовуватися і весь час намагається вислизнути від Тигра. Це його дуже дратує. Мавпа – насмішниця і любить знущатися над слабкостями людей.

Звичайно, вона не може бути байдужою до чудовому Тигру і не може встояти перед спокусою посмикати ого за вуса. У цьому випадку Тигр чекає моменту, коли Мавпа засне, щоб її зжерти. Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, цей союз можливий тільки в тому випадку, якщо обидва проявлять максимальну витримку.

<-IMAGES->

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Тигр багатообіцяюча і цілком логічна. Люди ці знаків динамічні і здатні легко перебудовуватися під нові умови. І Мавпа і Тигр інтелектуали і любителі подорожей – їм дуже потрібні нові знайомства, враження та ведення активного суспільного життя.

Дуже важливо, щоб чоловік Мавпа знайшов своє покликання і стояча справа. Чим більш нервовим і нестійким буде його стан, тим швидше почнуться сварки, і дівчина Тигр прийме рішення розлучитися. Вона досить розумна й прозорлива, тому не стане чекати точки кипіння, щоб розлучитися на «законних» підставах. Їй далекі і незрозумілі капризи і легковажність цього чоловіка.

Якщо чоловік Мавпа постійно зайнятий справою, не витрачає свої сили даремно, прагне до певної мети і вміє працювати над своїми недосконалостями, то дівчина Тигр – якраз та, хто підійде йому більше всього. Пара має великий потенціал для щасливих і міцних, корисних і цікавих відносин. Вони багато чому можуть навчитися друг у друга, за умови, що це гармонійні особистості.

Сумісність чоловік Тигр і жінка Мавпа заснована на схожості характерів партнерів і така взаємодія виглядає багатообіцяюче. І Мавпа і Тигр ведуть активний спосіб життя, швидко адаптуються до нових умов і відмінно відчувають нові тенденції. Обидва завзяті мандрівники і великі інтелектуали – їм потрібні нові враження, знайомства і динамічна громадська життя.

На початку їх відносин будить вирувати сексуальне життя, чоловік Тигр буде приємно здивований пристрасністю Мавпи і насправді може втратити від неї голову. Важливо, щоб він не почав жити життям своєї жінки і не втрата себе, для цього необхідні періоди відтяжок. В іншому випадку він втомиться від постійного поспіху і безсистемної життя Мавпи. Все добре в міру – надавати підтримку та допомогу своїй жінці потрібно, однак це далеко не все, що повинно бути в його житті.

Любов, шлюб і сім’я в цій парі можливі, тільки при взаємній повазі партнерів. Крім того, у відносинах дуже важливо позбутися від очікувань на рахунок партнера, не вимагати того, чого вам не може дати кохана людина. Також важливо не зациклюватися на своїй другій половинці і не вважати його єдиним джерелом щастя в житті – навчитеся отримувати задоволення від спілкування з друзями, від заняття улюбленою справою, від взаємодії з дітьми, тоді відносини з коханою людиною назавжди збережуть свою свіжість і романтичність.


Залишити відгук