Собака і Коза Сумісність

Козу турбує її нинішнє життя, а Собаку долають сумніви, що стосуються майбутнього. Обидві дуже підозрілими для кожного дуже важлива вірність І істинність почуттів партнера. Ці різні особистості наділені неймовірною песимізмом, але в різних аспектах. Відверто можна сказати, що ці люди не підходять один одному.

Вони будуть тільки розпалювати в собі сумніви з приводу партнера і псувати нерви. Собака — занадто великий реаліст, щоб розбиратися у фантазіях Кози. Собака серйозна і дуже відповідальна. Такі люди не розуміють жартів. Легка іронія Кози ображає Собаку.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Собака і жінка Коза гарне сполучення знаків для створення сім’ї і розвитку обох партнерів. При цьому партнерам краще вивчити особливості один одного, щоб розбиратися в поточних труднощі і приймати іншу людину таким, який він є. Розуміння потреб і притирання допоможуть їм у розвитку відносин.

Жінка Коза особа чутлива, схильна жити вільно і слідувати власним бажанням. Немов губка вона поглинає енергетику оточуючих її людей – їхні враження від подій, спосіб життя і думки і поряд з цим проявляє примхливість, норовливість і наполегливість. Її світогляд далеко не завжди зрозуміло іншим, адже їй важко усвідомити і пояснити собі, які почуття її, а які ні.

Проте всі ці нюанси мало турбують чоловіка Собаку, який намагається жити максимально насиченим і різноманітним життям. Він, як і вона, завжди стоїть на сторожі власних інтересів. Але якщо кожен обособится і буде жити своїм життям, не пояснюючи партнеру своїх почуттів і бажань, то це вже потенційний конфлікт.

Навряд чи в цьому союзі будуть кипіти пристрасті і бурхливі з’ясування стосунків. Стосунки чоловіка Собаки і жінки Кози схожі на об’єднання двох індивідуальностей, яким не дуже цікаво разом, але страшно (Козі) і нудно (Собаці).

Якщо вони вирішать розвивати відносини і створювати сім’ю, то у них є всі можливості зробити це найкращим чином. А якщо вони не прагнуть до серйозних стосунків, шлюбу і народження дітей, то їм просто може не вистачити яскравості і потенціалу для любові, щоб довго знаходиться поруч і відчувати трепетну ніжність і потрібність до партнера.

Сумісність чоловік Коза і жінка Собака передбачає цікава взаємодія партнерів. Для більш швидкого звикання їм слід вивчити особливості один одного, щоб ефективніше вирішувати поточні труднощі, які виникають у будь-яких відносинах. Жити в унісон завжди непросто, особливо враховуючи, що в зовнішньому світі весь час щось відбувається, і це впливає на людей. Тому так важливо намагатися зрозуміти партнера в період притирання і розбіжностей.

Велику частину побутових проблем візьме на себе жінка Собака, оскільки саме вона стане двигуном в парі. Чоловік Коза являє собою творчу особистість, тому йому може бути ніколи враховувати потреби партнерки і не брати себе відповідальність за неї та їх загальні справи. Навіть у тому випадку, коли він зможе реалізуватися у професії і буде добре заробляти, він все одно не подумає про те, щоб запропонувати свою допомогу або напружитися заради спільних справ. Тому перше, чого слід навчитися жінці – це правильно просити про допомогу чоловіка.

Слід також відрегулювати фінансове питання у відносинах. І чоловік Коза, і жінка Собака люблять витрачати гроші, але при цьому він не стане працювати на знос заради грошей, а от у неї працьовитості побільше. Їй складно зрозуміти безтурботність чоловіки, тому краще всього перекласти відповідальність за їх загальне благополуччя на нього. Тоді йому просто доведеться навчиться правильно розпоряджатися грошима.


Залишити відгук