Телець Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Обережний реаліст, Телець-Тигр при цьому хоробрий і сміливий. Він запальний, але надійний. Така людина поєднує в собі якості цих двох знаків з різних систем, посилюючи вплив кожного з них у декілька разів. Цей Тигр практичний і рішучий, так що такі люди часто досягають матеріального благополуччя. У китайській астрології людина народжений під знаком Тигра вважається щасливчиком, йому крупно повезло, так як він сильний і привабливий. Так чоловіки і жінки Телець-Тигр міли, чутливі, спокійні і веселі. Це поєднання дає прекрасний баланс між розумністю і дурістю, ці люди мають чудове почуття гумору. Вони привабливі та добре уживаються з більшістю інших особистостей.

Телець-Тигр терплячі і обережні у всьому що б вони не робили. Це нескладні люди які будуть уважно слухати і здатні швидко знаходити вихід із ситуацій. Їх здоровий глузд відмінно придумує вирішення проблем. Вони будуть щасливі в будь-якому вигляді робіт, де їх спокійний і толерантний характер може зробити з них популярність. Ці люди досить товариські і щедро діляться своїм часом, гостинні. Як на друзів, на них завжди можна покластися, вони завжди готові допомогти порадою або запропонувати своє співчуття.

Вони мають відмінний смак і виявляють інтерес до мистецтва і дизайну. Це тяжіння до стилю часто виражене у виборі одягу або стилю домашнього декору. Ці чоловіки і жінки люблять бути підприємливими коли справа стосується публічних виступів. Вони мають відмінний емоційний баланс, що робить з них людей серцевих, відкритих, чесних і уважних.

Гроші не особливо важливі для цих людей, але всі вони придбали удачу тигра. Їм завжди не вистачає грошей, але часто вони виграють або натикаються на хороші можливості. Що б відпочити вони люблять стати ближче з природою, наприклад вони воліють відпочинок в сільській місцевості. Вони обожнюють дику природу і пейзажі. Вони завжди будуть цінувати природність як дар. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути передбачуваними і без ентузіазму, це може доставляти якесь роздратування. Проте їх рівень спонтанності і ентузіазму багато в чому залежить від кожної окремої людини.

Знак зодіаку телець наділяє тигра врівноваженістю, практичністю і робить його до певної міри консерватором, що спочатку не властиво цьому році китайського гороскопу. Тигр телець буде відстоювати традиційні цінності, йти перевіреним доріжках і планомірно впроваджувати в життя свої ідеї. Йому вистачить для цього і розуму, і активності. Він може навіть піти в тінь” і миготіти на задньому плані, якщо того вимагає справа, яким він зайнявся. Але при першій же можливості телець тигр вийде до вогнів рампи, оскільки задвірки – не його стихія. Він любить увагу і повагу.

В тигрі тільце жінці і чоловікові гармонійно поєднуються здатність до самостійних дій, вміння працювати з колективом і бути сумлінним виконавцем. Тельцям тиграм притаманне почуття гумору, яке у них добре розвинене і тільки підсилює ефект цієї неординарної особистості. Здатність встановлювати довірчі відносини допомагає цим людям швидко знаходити друзів і соратників в будь-якому суспільстві чи колективі.


Залишити відгук