Скорпіон Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цей Тигр демонструє якості всіх інших Тигрів, тільки в значно більшій мірі. У них дуже складний характер, багато енергії, і вони небезпечно одчайдушні. Якщо така людина вам друг, то він може принести радість, але остерігайтеся, якщо він ваш ворог! Тигр це символ сили, життєвої енергії та успіхів. У поєднанні з західним гороскоп чоловіки і жінки Скорпіон-Тигр це дуже амбітні особистості, мають оптимістичний погляд на життя, їм щастить тому вони не часто приголомшені або розчаровані. Цей тип людей рідко страждає від депресії або хворобами викликані стресом.

Тигр-Скорпіон це веселі і харизматичні особистості, з якими, як правило, досить легко подружитися. Ці люди приносять щастя іншим, мають чудове почуття гумору і щедру природу. Це надійні друзі але коли мова йде про серйозні довгострокових особистих стосунках їх важко прив’язати. Вони бажають побачити світ, перш ніж зв’яжуть себе зобов’язаннями. Це пристрасні люди, дуже романтичні і вдумливі, завжди пам’ятають дати важливих подій у відносинах.

Вони дуже товариські і виразні, що відбивається на стилі їх одягу і домашньому декорі. Вони насолоджуються спілкуванням і хочуть бути частиною групи, їм швидко набридає самотність. Цим людям підійде робота яка буде кидати їм виклик, де є люди які будуть стимулювати їх уяву. У них все добре з грошима, вони прекрасно управляють витратами і доходами. Вони безкорисливі зі своїми грошима, але тільки тоді, коли можуть дозволити собі це.

Ці люди повні здоров’я й мають хорошу конституцію, але це може постраждати, якщо вони відпочивають недостатня кількість годин. Вони схильні думати, що непереможні. Їм подобаються подорожі з коханою людиною, що б потім можна було згадувати про тих далеких місцях. Їх вдома завжди заповнені невеликими сувенірами. Вони люблять дарувати і отримувати несподівані подарунки та сюрпризи. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони мають дуже власницький характер, ревнує і іноді втрачають контроль над своєю поведінкою. Це відбувається зазвичай через підозри, що їх обманюють.

Таке поєднання високого енергетичного потенціалу знака зодіаку скорпіон і мощі створює тигра, який здатний стрибнути вище голови. Йому під силу будь-які завдання і цілі, він може долати будь-які труднощі і негаразди. Скорпіон тигр перестрибує перешкоди і уникає пасток, вміє точно розрахувати свої дії і справити на оточуючих враження. Він дуже впевнений у собі і в своїх силах, що подобається людям, однак гордість і самозамилування здатні залишити його на самоті. Але ненадовго. Бажаючих походити з ним по краю прірви завжди вдосталь – любителі екстриму ніколи не переводяться. А вже додати адреналіну в кров тигр скорпіон, тим більше чоловік, вміє, як ніхто інший.

Слід також пам’ятати, що скорпіон тигр не терпить критики і зауважень в свою адресу і буде мстити – довго, азартно і з задоволенням. Так що краще не гладити проти шерсті цієї людини, особливо, якщо це тигр скорпіон жінка.


Залишити відгук