Півень Поєднання Китайської і Зодіакального Гороскопу

Півень – це мрійник, приймає себе всерйоз і любить лестощі. Він не соромиться у висловах і іноді проявляє себе різко агресивно. Це не обходилося б без зіткнень, якби жертви не відносили таке його ставлення на рахунок відвертості і ексцентричності. Його жертви не обманюються. Півень, дійсно, говорить те, що думає. Але ця відвертість, швидше за все, тенденція до егоїзму. Він цілком байдужий до уразливості інших і вважає, що немає ніякої причини їх щадити. Така якість, звичайно ж, перегороджує йому шлях до дипломатичної кар’єри.

Що стосується ексцентричності, то це тільки видимість. Зрозуміло, він любить, щоб його помічали. Але по-справжньому Півень глибоко і повністю консерватор, навіть у політичних поглядах, навіть на шкоду собі. Він думає, що повністю правий, і знає, що робить. Не довіряє нікому і покладається тільки на себе. Разом з тим щедро роздаровує поради. Цілком виразно, що він здається шукачем пригод. Але не вірте цьому. Його розпирає від абсурдних і нездійсненних проектів, які все – нездійсненні мрії. Він любить мріяти, сприймати, уявляти з себе героя, але робить це в кімнатних умовах. Це філософ з трохи короткозорими поглядами, любить імпровізувати.

Півень не боязкий, навпаки, він відважний і хоробрий, якщо це викликано необхідністю, сміливий до такої міри, що може ризикувати своїм життям з посмішкою на вустах. Тому з нього вийде хороший воїн. Люди знаходять його цікавим, але він завжди ризикує розчарувати їх. Хвалько в дійсності, завжди говорить більше, ніж може зробити. Часто виблискуючи, більш приємний своєю зовнішністю в суспільстві, ніж в інтимних відносинах. Маючи натуру, схильну до споглядання, може виявити тенденцію до ліні. Разом з тим часто він – великий трудівник. Завжди хоче зробити більше, ніж може, береться за завдання, що перевищують його сили, і коли йому не вдасться добре їх виконати, дуже засмучується.

У нього є всі підстави бути активним. Гроші не впадуть йому в “дзьоб” без праці. Він повинен працювати, щоб забезпечити собі життя, і якщо поле діяльності сприятливо, може стати багатим. Разом з тим здатний витягти гроші і з невдячної ниви. В’єтнамці стверджують, що в силу того, що Півневі доводиться “шкребти і дзьобом, і лапками”, він завжди знайде те, що шукає. Але якщо раптом Півень дозволить собі віддатися мрійливості і ліні, як це він любить робити, то може стати одним з кумедних волоцюг-філософів. Але це, в кінцевому рахунку, теж один із способів звернути на себе увагу.

Півень здатний до сільського господарства і професій, де він має справу з людьми. Любить покрасуватися. Будучи марнотратним, постійно витрачає все, що заробляє. У нього є тенденція піддаватися великому фінансовому ризику. Часто його може торкнутися розорення, банкрутство, катастрофа в нагороду за його надмірну мрійливість, він ніколи не буде економістом.

У Півня будуть піднесення і зриви протягом всіх трьох фаз його життя як в області фінансів, так і в області почуттів. Його шлях пройде від бідності до багатства, від ідеальної любові до найогидніших її проявів. Але старість його буде щасливою. Народна мудрість говорить, що “два півні в одному будинку зробили б життя нестерпним”. В любові йому також доведеться з працею завоювати і утримати кохану людину. Часто Півень його розчаровує, так як дійсно далеко не відповідає мрії.

Чоловік-Півень любить товариство жінок, серед яких він може блищати і гарцювати, бути коханим, доглядати. Але далі цього не піде. Разом з тим рідко буде вибиратися до своїх друзів. Чоловіки набридають йому.

Жінка-Півень любить товариство інших жінок і спеціальності, де вона буде поруч з ними.

Є 12 можливих варіантів поєднань для східного знака зодіаку Півень, по одному для кожного знака західного зодіаку.


Залишити відгук