Телець Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Як Тельці, так і Кролики люблять спокій і домашню обстановку. Тельці-Кролики – подвійно. Пристрасть до красивих речей може зробити їх занадто матеріалістичними. Їм слід уникати пихатості. У китайській астрології Кіт описується як дипломат і красномовний оратор, так чоловіки і жінки, що народилися під знаком Кот-Телець як правило яскраві, «свіжі» але трохи обережні і сором’язливі люди.Вони підходять до цього життя з оптимізмом, є одними з найбільш розумних в комбінації символів.

Кіт-Телець володіє сильним почуттям справедливості. Вони завжди виглядають старше, ніж є насправді, все це з-за їх самовідданість і зрілості суджень. Вони, як правило, справедливі і безкорисливі. Ці люди зацікавлені в допомозі іншим і часто це роблять, вони щасливі трудиться. Вони віддають перевагу роботі, яка має реальну мету або надає цінну послугу, а не робота в якомусь виробництві або роздрібної торгівлі.

Кіт-Телець організований і методичний, їм подобається порядок як на роботі так і вдома. Упорядкованість потрібна їм що б відчувати себе комфортно. У своєму житті вони воліють функціональну меблі яка залишає достатньо вільного незагроможденного простору.

Здоровий глузд і природна уважність надзвичайно допомагає їм в особистих відносинах. З них вийдуть прекрасні судді. Вони шукають споріднену душу, яка буде цінувати їх відкритість і поверне її в рівних кількостях. Ці люди дуже проникливі і часто передбачають настрій свого партнера. Вони ласкаві й романтичні, дуже вдумливі. Можливо вони трохи ревниві і у них бувають час від часу напади ревнощів.

Єдина слабкість в особистості цих людей у тому, що вони бувають занадто розумні. Вони можуть ненавмисно ставати нелюб’язні і вперті. Ви точно будете знати коли вони засмучені. На щастя ця слабкість проявляється не так часто, тільки коли вони дуже засмучені.

Кіт телець чуттєвий, часом навіть більш ніж, але вміє стримувати емоції, якщо вони не сприяють результату. Він рідко вступає в конфлікти – воліє налагоджувати стосунки, а не руйнувати їх, не забуваючи при цьому схиляти зачарованих їм людей в потрібну сторону. Делікатність і спостережливість – далеко не єдині властивості дипломатичного тільця кролика, схильного до рівноваги і спокою.

Тельці кролики, чи то жінки або чоловіки, які не бояться відповідальності. Але, зіштовхнувшись із реальними проблемами, вони здатні замкнутися і піти в себе. У цьому випадку образ кота під знаком зодіаку телець для оточуючих постає як одиноке, понуре та мовчазне створення.


Залишити відгук