Лев Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Коні весь світ – майданчик. Леви-Коні люблять пригоди, жадають обожнювання і не обтяжені сумнівами в самих собі, як інші Коні. Стародавні китайські астрологи вважали знак Коня за її виключно працьовитий, вірний і заслуговує довіри характер. Чоловіки і жінки Лев-Кінь це горді і безстрашні люди. Вони сильні і справляються з життям досить легко.

У людей народжених в поєднанні Кінь-Лев відмінне почуття гумору, коли у них немає відповідальних завдань, вони люблять пожартувати. Вони люблять посміятися і насолоджуються комедій всіх видів. Вони досить амбіційні, у них є талант використовувати всі можливості. Вони не імпульсивні і схильні приймати рішення засновані на логіці, а не емоції. В світі бізнесу ці навички ідеально підходять для досягнення успіху.

Жага до пригод часто спонукає їх до подорожей. Їм подобається вивчати різні місця. В одному і тому ж місці вони починають швидко нудьгувати. Ці люди піклуються про свою фігуру, тому люблять приймати участь у спортивних заходах. В емоційній манері поведінки вони трохи холодні, далекі, що доставляє їм труднощі в тому, що б виразити себе.

Ці люди легко навчаються новому і мають винахідливе уяву. Ці здібності знадобляться у всіх сферах діяльності, але вони воліють роботу в якій є різноманітність проблем, в роботі вони схильні змінювати місце діяльності через нудності і одноманітності. Вони не прихильники масових зборищ, і звикли працювати в поодинці. В особистих стосунках ці люди практичні, відповідальні і дбайливі партнери/батьки. Слабкість їх особистості в тому, що вони здатні виражати свої емоції. Якщо вони навчаться висловлювати свої емоції більш вільно, то це буде доставляти їм менше проблем в особистих відносини.

Вогняна природа знака зодіаку лев додає коні пристрасності, честолюбства, оптимізму, відкритості і чесності натури. Леви коні не переносять зауважень в свою адресу і не люблять тих, хто не поділяє їх точку зору, – вони завжди впевнені в тому, що правда на їх стороні. Сумніватися у власних судженнях їм просто не приходить в голову. Лев кінь дуже товариський, їх мова часто буває жвавою та цікавою. Швидко загоряються і вміють запалити своєю пристрастю інших.

Жінки коні леви керуються в житті почуттями, і ніхто не знає, куди вони здатні з завести. Чоловіки коні леви також відрізняються підвищеною збудливістю і емоційністю. Ці люди нерідко вступають у суперечки з оточуючими, але щедрість і великодушність не дозволяють їм переходити певні межі. Вони не злопам’ятні. Життя коня лева, будь то чоловік або жінка, дуже енергозатратна – вони звикли завжди діяти на межі сил, а тому періодично потребують підживлення ззовні.


Залишити відгук