Рак Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Рак робить Вівцю/Козу більш схильною до частих змін настрою, темпераментну і непостійною. Раки-Вівці дуже стурбовані людськими думками про них. Відчуваючи себе в безпеці, раки добрі і м’які; якщо їх образити, замикаються в собі. Поєднання рис західної астрології і багатовікової китайської філософії говорить про те, що чоловіки і жінки Рак-Коза це люди з досить привабливим характером. Перебуваючи в компанії цих людей ви відчуєте їх спокійну і заспокійливу ауру. Це милі люди, готові поділитися великою кількістю свого часу для інших. Вони, як правило, вдумливі, дбайливі, часом наївні, з високим рівнем мислення і розуміння інших.

Зовні вони можуть здатися занадто метушливими, однак це трохи несправедливо. Ці символи ненавидять обман, і представляють себе такими, якими вони є. Вони воліють бути самі собою, ніж ставити якісь бар’єри. Козі-Раку важко брехати або перебільшувати істини, загалом вони навіть не намагаються це робити.

Ці люди раді плисти за течією життя, і не дуже амбітні. Вони купують те, що потрібно і зручно і не відчувають необхідність бути оточеними розкішшю. Вони не друкуються від матеріальних благ і воліють емоційну безпеку друзів і сім’ї. Саме цих людей частіше за інших можна побачити зайнятих в роботі на добровільних засадах або пункті збору коштів для добрих справ. Їм подобається займатися ремонтному предметів і знаходити нові і більш ефективні способи зробити річ.

Вони не люблять самотності і щасливі серед натовпу. В особистих стосунках вони віддані, відмінні постачальники фінансової та емоційної середовищі, беруть зобов’язання та відповідальність дуже серйозно. Слабкістю в характері цих людей у тому, що вони чутливі і приймають все близько до серця. Зовні вони можуть здаватися щасливими, але всередині вони повні сумнівів. Ці люди намагаються захистити себе емоційно не вступаючи в особисті відносини занадто рано, але у них це погано виходить. Ці люди не можуть справлятися з зрадам будь-якого роду і шрами можуть тривати довгі роки.

Коза знака зодіаку рак – це відмінниця або відмінник у всьому. Розум, копіткість і ділова хватка – ось лише початковий перелік якостей цього знака. Податливий і поступливий характер раку кози може викликати припущення, що їм можна управляти. Але це помилкова думка.

Незалежність для кози раку не так вже й важлива, але якусь частину її вона все-таки нікому не віддасть. У відносинах коза рак ранима і не дуже наполеглива. Не знайшовши розуміння, як правило, вона відступає. Терпіти не може змін, у тому числі зміну місця роботи чи проживання. Оточення своє, також не дуже нею улюблене, також краще не міняти. Разом з тим, вона – надійні друг і партнер. Однак, в особистому житті раку кози цей плюс дає вельми незвичайний ефект.

Бажання стабільності у відносинах призводить до того, що коза рак може досить довго шукати свою другу половину. У процесі пошуків вона здатна змінювати прихильності, поки не знайде того, хто їй потрібен, після чого стає вірним чоловіком. У сексуальному плані коза рак, як чоловік, так і жінка, вельми заможні, хоча головним в шлюбі вважають гармонійні і доброзичливі стосунки в сім’ї.


Залишити відгук