Діва Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цей Дракон – самий витончений і інтелігентний; для нього важливі стиль, смак і якість. Він краще за інших Драконів вміє маніпулювати людьми. Може бути нерішучим і непослідовним, що, загалом-то, властиво Драконам, зате характерно для Ваг. Коли риси Дракона змішуються з сонячним знаком Діви виходить неймовірно стійка особистість. Діва-Дракон це реалісти з неймовірним достатком впевненості і нерідко славляться своєю природною стійкістю.

Вони не дуже товариські люди, для спілкування вони використовують тільки тісні особисті зв’язки. Діва-Дракон розумна, харизматична і приваблива особистість, зазвичай точно знає, чого бажає отримати від цього життя і дивись на цю життя позитивно. Люди Діва-Дракон гнучкі на розум і винахідливі, тому при виборі своєї діяльності прагнуть до роботи різноманітною, наповненої складними завданнями. Їх наполегливість і ентузіазм в роботі часто помічають керівництво тому вони швидко отримують заохочення та керівні посади.

Ці люди жадібно тягнуться до знань і нерідко починають вчитися вже в зрілому віці. Їх будинки часто наповнені безліччю книг всіх жанрів. Цим людям потрібно організувати містечко в їх будинку, де б вони могли вміщувати улюблені фотографії і різні маленькі сувеніри. У сердечних справах Діва-Дракон веде себе, як правило, досить сором’язливо. Саме ці Діви краще інших розуміють своїх партнерів, не занадто вимогливі і підтримують їх мети.

Недолік у характері цієї людини в тому, що він дуже вимогливий до оточуючих, він і сам знаходиться в безперервній спробі досягти запаморочливих висот. Ця особливість, як правило, дозволяє їм домінувати у всіх сферах життя. І в той же час робить їх дуже вимогливим, відлюдькуватим і іноді не стерпним.

Діва дракон – людина організована, вміє домагатися своїх цілей не за рахунок везіння, а за рахунок власних ділових якостей. Він відповідає за свої слова і вчинки, йому можна вірити не тільки в обіцянках, але і в таких ефемерних речі, як очікування щастя.

що Знаходиться між двома світами, дракон діва володіє не тільки рисами романтика, але й настільки серйозною ощадливістю, що може одночасно будувати і захищати – і часом навіть змінювати чиюсь долю. Але конфліктувати з ним небезпечно. З одного, готового допомогти у всьому, він може перетворитися в невгамовного ворога.

Дракон діва чоловік – самовпевнений чоловік. При цьому він досить реалістичний, талановитий у навчанні і постійно самовдосконалюється, але при цьому має власне уявлення про морально-етичних правилах. Заради ідеї може піти на будь-які, часом несподівані кроки. Знак цей прагне до відомому тільки йому досконалості і, як правило, чесний. В цьому йому не відмовиш. Дракон діва жінка здатна на віддану, довге кохання. Причому, вона буде любити, навіть якщо це нерозділене почуття.


Залишити відгук