Сни в 9 Місячний День — Тлумачення Снів Онлайн!

Дев’яті місячну добу складні тим, що людина все ще переживає ті трансформації, які відбулися з ним напередодні. Важко змиритися з новим станом речей і своїми новими поглядами. Сумніви роблять будь вразливим у цей день, так що рекомендується бути гранично уважними і акуратними з неперевіреними зв’язками і недоброзичливцями, які можуть завдати удару в саме хворе і незахищене місце. Не звикнувши до нової ситуації, можна легко повірити в обман, потрапити в мережу ілюзій. Ці омани згодом самим негативним чином може позначитися на кар’єрі ошуканої людини, і на його здоров’я, і навіть на особисте життя. Зовнішній світ сьогодні буде атакувати поганими новинами, різними спокусами і не надто позитивними емоціями.

Дратуючись на всі ці хвилювання з найменшого приводу, можна проявити себе в цей день не з найкращої сторони. Якщо заздалегідь налаштувати себе сьогодні на смугу невдач, день і вийде. Просто будьте насторожі, контролюйте емоції і не допускайте поганих думок: тільки так можна врятуватися від негативу дев’ятого місячного дня. Уважний, детальний аналіз усього, що буде сьогодні відбуватися, допоможе вберегтися від ворожої енергії і уникнути невірних рішень.

Якщо все-таки не вдалося уникнути неприємностей, відчай і злість — погані попутники. Приймайте все, що сталося максимально спокійно, пам’ятаючи про те, що безвихідних ситуацій не буває. Будь-яка помилка — це безцінний набутий досвід, який послужить вам непогану службу у майбутньому. Обов’язково виправте той негатив, який трапився: це дозволить вам проявити з кращого боку себе.

Ліками від усіх цих переживань і стресів може стати усамітнення, наскільки це можливо. Зайнятися своїм духовним зростанням, самовдосконаленням буде корисно саме в дев’ятий місячний день: це не дозволить зробити вам необачні вчинки, про які ви потім будете ще довго шкодувати. Подумайте про минуле, про ті помилки, які ви зробили, і про те, що можна виправити, як знайти більш світлу дорогу і уникнути труднощів. Неймовірне полегшення в цей день принесе молитва і медитація. Пост та інші види воздержаний призведуть до самоочищення, якого, можливо, вже давно жадали ваші і душа, і тіло.

Символи сьогоднішнього дня (кажан і нетопир) — це представники нечистої сили, які можуть занапастити обманом, увергнути душу в безодню сумнівів. Другий символ, Чумацький шлях, безсумнівно, більше перших, але не набагато простіше: це символ туману, в якому легко заблукати і вибрати вірну дорогу.

Частина тіла дев’ятого місячного дня — груди, так що якщо у вас виникли болі і відчуття печіння в грудях, це означає, що у вашому житті є нереалізовані, але життєво важливі плани, які пора втілювати в життя. Поганими прикметами дев’ятих місячної доби є розбите або тріснуте дзеркало, а також розлите молоко. Проте якщо у вас зацвів у цей день кактус, немає нічого краще: це добра прикмета, яка обіцяє вам успіх у найближчому майбутньому в якомусь дуже важливому починанні.

Негативна енергія дев’ятого місячного дня і проникає у наші сновидіння. Як правило, людину в цей день мучать кошмари, неприємні і важкі сни, прокидаючись після яких, відчуваєш себе щасливим, що це був всього лише сон. Звичайно, їх хочеться відразу забути і відкинути від себе, але сни цієї місячної доби при правильному тлумаченні вкажуть вам, які проблеми у вашій життя вимагають якнайшвидшого вашого рішення. Образи, побачені в сні в цей період, швидше, показують ваш внутрішній світ і в гіперболізованому вигляді відображають якийсь глибоко прихований на рівні підсвідомості особистий конфлікт.

У кожної людини є неприємності, від яких легше відмахнутися, втекти, закрити на них очі, тому що вирішення цих проблем часто пов’язано з нашими власними недоліками і серйозними промахами. Сни дев’ятого місячного дня вказують саме на такі вузлові моменти, які вже не можна обходити стороною, а інакше вони затягнуться петлею на вашій же шиї. Якщо ви правильно розтлумачите сон і вирішите все-таки розрубати цей гордіїв вузол, ваш енергетичний фон, який був стільки часу порушений і вразливий, нарешті вирівняється. Це принесе вам і емоційне заспокоєння, і фізично ви відчуєте себе набагато краще. Дев’ятий місячний день — один з найскладніших у місячному циклі, але його негативну енергетику можна звернути собі на користь.

123456789101112131415161718192021222324252627282930


Залишити відгук