Сни в 14 Місячний День — Тлумачення Снів Онлайн!

Енергетично чотирнадцятий день дуже сильний, і тільки від вас залежатиме правильний розподіл енергії цього дня. У будь-якому випадку він зажадає від вас активності та ініціативи. Недарма він протікає під знаком Діви, яка як раз і символізує зовнішню активність і натиск. Якщо зможете знайти в собі силу і навіть зухвалість для вирішення якихось питань (в рамках розумного, звичайно), ви зможете реалізувати свій внутрішній потенціал, який так довго чекав свого пробудження. Не бійтеся починати нові справи, які можуть здаватися безперспективними, а також не забувайте завершувати старі справи, які чекають від вас свого логічного завершення.

Якщо ви витратите енергію чотирнадцятого місячного дня на повсякденні дрібниці і рутинну роботу, ніякого результату ви не дочекаєтеся. Мало того — в кінці дня будете почувати себе зовсім розбитим, але нічого не домоглися людиною. Тільки грандіозні проекти і наймасштабніші заходи повинні бути сьогодні у вашому житті. У цьому випадку в кінці дня ви відчуєте підйом сил і радість активного і результативного дня.

День досить багатий інформацією, причому не тільки явною, яка лежить на поверхні, але і прихованої, підсвідомої. Ви повинні вміти з’ясувати для себе і ту, і іншу. Будьте гранично уважні до кожного слова, сказаного навіть ненароком: все буде мати значення в майбутньому. І вже тим більше не уникайте ніяких прикмет і знаків, які треба вміти застосовувати до всіх подій у вашому житті. Будь-яке джерело інформації в чотирнадцяті місячну добу стає життєво важливим, так що не зайвим буде заглибитися в читання змістовних книг. Особливу користь принесе вивчення Священного Писання та інших Богослужбових книг.

Духовний розвиток буде вимагати від вас в цей день глибокого занурення в самоаналіз: пора підвести якісь підсумки свого життя і зробити відповідні висновки для подальшого руху вперед. Молитви, медитація, духовні практики, йога — все буде виправдано і результативно сьогодні. Так як енергетично просто перевантажений, емоційний стан може бути нестабільним. Від депресії і туги вас врятують фізичні навантаження будь-якого типу: робота, гімнастика, тренажери або пробіжка.

Як вже було сказано, чотирнадцятий місячний день інформативний, так що зумійте побачити в снах вказівку на потрібний напрямок: сновидіння підкаже, як діяти і жити далі. Снам цього дня не властиво збуватися. Не турбуйтеся, якщо вам присниться сумний, тяжкий або сумний сон. Образи, які приходять до нас у сновидіннях цього дня, є відображенням нашого внутрішнього світу, який ніяк не пов’язаний зі світом зовнішнім. Вони вказують на певні аспекти нашої особистості, що наразі потребують особливої уваги.

Будьте готові до того, що такий сон може стати справжнім одкровенням для вас, так як підсвідомість нарешті вихлюпне назовні те, що досі було приховано. Вловивши цю потрібну інформацію, обов’язково прийміть її до відома для подальших своїх дій. Можливо, вам слід попрацювати над якимись окремими складовими свого характеру, щось у ньому змінити, відмовитися від якихось принципів і звичок. Не зайвим буде звернутися до професійних тлумачам снів. Не варто розслаблятися в чотирнадцятий місячний день: ловіть енергію і читайте знаки — тільки в цьому випадку він стане для вас максимально результативним.

123456789101112131415161718192021222324252627282930


Залишити відгук