Сни в 10 Місячний День — Тлумачення Снів Онлайн!

Зазвичай десятий місячний день енергетично дуже сильний і живить цією енергією всіх. Так що сьогодні варто очікувати незвичайного припливу сил, бадьорості і оптимізму, коли хочеться звернути гори. Навіть символ цього дня — фонтан — означає джерело життя, що б’є ключем вгору. Вершіть, творіть, творити, не бійтеся проявляти ініціативу і братися за найскладніші завдання: сьогодні все буде по плечу.

В цьому потоці життєрадісності потрібно буде знайти час, щоб присвятити його свої коріння, предкам, історії своєї сім’ї. Відвідайте батьків, подивіться з ними старі фотографії, поговоріть з ними про вашому роді, ще раз прочитайте і подумайте про свій родовід. Цей день буде дуже вдалим для створення нової сім’ї (одруження). Шлюби, вчинені в десятий місячний день, дуже міцні і рідко закінчуються розлученням.

В цей день може відбутися осягнення якихось вищих істин, прилучення до Божественних знань, які відкриють вам дуже важливі таємниці. Вони можуть вказувати вам на те, в якому напрямку слід рухатися далі. Дуже часто такі просвітлення десяті місячну добу дарують дуже несподівано, коли їх зовсім не чекаєш.

Самовдосконалення в десятий місячний день теж буде дуже вдалим: моліться, медитуйте, займіться йогою або духовною практикою. Прокачування тієї енергії, яку дарує людині цей день, буде максимальною. Аналізуйте свій минулий досвід, знаходите в ньому помилки, намагайтеся подумки зосередитися на їх виправлення: все це буде мати дуже добрі наслідки. Десятий місячний день допоможе вам зрозуміти самого себе, виправитися в кращу сторону. Не бійтеся приймати самі глибинні рішення: всі вони будуть безпомилковими, якщо засновані на принципах добра і розуму.

Позитивна енергетика десятого місячного дня позначиться і на сновидіння. Як правило, кошмари у цей день не сняться: приходять легкі, безтурботні, приємні сни. Іноді навіть, прокинувшись, ми намагаємося не відпускати такі картинки, подумки переживаючи їх знову і знову, і сподіваємося, що вони збудуться. Але на жаль, сни в цей день зовсім не віщі та ніякого сенсу вони не несуть. Однак виключення складають ті сни, коли вам з’явився один з предків або померлих родичів. Дуже важливо згадати всі його слова і кожен його жест. Можливо, він приходив, щоб сказати вам щось важливе, вказати вам потрібний напрямок.

Часто образи, побачені в сні, пов’язані з нашою родиною, з рідними людьми. Це може бути як чоловік або діти, так і давно померлі предки роду. Дуже рідко, але на десяту добу місячного місяця до нас уві сні навіть може прийти дух, ангел-хранитель нашої сім’ї. Намагайтеся не відволікатися на події, що відбуваються, але запам’ятайте в деталях, що почуєте від нього. Ангел може дати вам цінну інформацію, яка, якщо буде інтерпретована правильно, може принести вам багато користі в житті, допомогти впоратися зі складними проблемами і знайти вихід з тупикових ситуацій. Десятий місячний день — день невичерпної енергії, якою потрібно скористатися собі на благо, направивши її в потрібне русло, але ніяк не можна вдаватися до ліні і споглядання.

123456789101112131415161718192021222324252627282930


Залишити відгук