Сонник Живіт — до чого сниться?

Сон про животі закликає задуматися про своє життя і благополуччя. Живіт в ранах бачити в сні — до збитків і втрат. Якщо вам присниться, що ваш живіт став більше і повніше звичайного, то ваш стан збільшиться пропорційно розміру живота уві сні. І навпаки: якщо побачите, що живіт втягнувся і опал, то такий сон пророкує, що ваш стан буде вами втрачено внаслідок якогось нещасного випадку. Якщо вам присниться, що ваш живіт опух, але усередині порожній, то багатство ваше розтане як дим. І ваші знайомі будуть вважати вас багатим, не знаючи, що ваш стан вичерпалося. Чим більше опухне живіт, тим бідніше ви станете.

Якщо вам присниться, що ваш живіт бурчить від голоду, то вам доведеться чимало потрудитися, щоб володіти станом, відповідним розмірами живота. Біль у животі — знак неприємностей. За іншими версіями такий сон віщує здоров’я та зростання добробуту, які будуть відповідати силі болю, яку ви відчуєте в сні. Побачити в сні свій живіт розпореним і з вивернутими нутрощами означає, що вас чекає ганьба, розорення і швидка смерть ваша та ваших близьких. Оголений живіт побачити в сні — знак втрат і зради близьких людей. Такий сон попереджає вас не бути надто довірливими. Дивіться тлумачення: Є.

Якщо приснився власний живіт, такий сон повідомляє про ваших прекрасних перспективах. Але щоб вони стали реальністю, ви повинні взятися за роботу з подвоєною енергією, оскільки від розваг і заспокоєності не буде ніякої користі, один тільки шкоду. Живіт був зморщеним — на вас будуть обмовляти лицемірні друзі. Сон про вздувшемся власному животі передвіщає неприємності, які будуть вами благополучно подолані; плоди ваших праць принесуть вам відчуття задоволення. Бачити, як з вашого живота сочиться кров — в сім’ї трапиться нещастя або трагедія.

Сновидіння, в якому живіт болить у дитини, повідомляє, що вас будуть переслідувати інфекційні захворювання. Якщо снилося, що болить живіт у вас самих, чи то ваш задум ризикує провалитися. Якщо уві сні ваш живіт був без пупка, то наяву те, що ви будете настільки шоковані, що ще довго не зможете прийти до тями від потрясіння. Жінці цей сон може пророкувати тяжку хворобу або смерть чоловіка. Побачити людину з дуже великим животом — настають турботи по будинку або стосуються дітей. Вагітна жінка побачила себе у сні без живота — добрий знак: можна розраховувати на нормальний перебіг вагітності й благополучні пологи.

Для чоловіків і жінок сон, пов’язаний з животом має різне значення. Чоловік, побачивши уві сні товстий оголений живіт скоро зможе отримати прибуток. Жінка, побачивши такий сон, найближчим часом завагітніє. Якщо ви бачите, як у сні животик росте, то чекайте хороших подій. Вважається, що це дуже сприятливий сон, що обіцяє попереду щастя і успіх, але тільки в тому випадку, якщо живіт не занадто великий. Інакше сон може пророкувати серйозну хворобу або образу на когось. Живіт, який активно худне уві сні – ознака того, що оточуючі погано до вас ставляться і ви самі любите себе. Якщо привидівся прозорий живіт – скоро ви станете причиною і об’єктом для пліток. Розрізаний живіт – певні втрати матеріального характеру. Можливо, є ризик втратити майна.

Живіт – це не тільки частина тіла, але і своєрідний символ достатку. У стародавні часи слово «живіт» мало значення «життя», а відповідна частина тіла називалася «черево». Якщо вам сниться товстий, огрядний живіт, то це знак добробуту і фінансової вигоди. Якщо ви бачите худий живіт, то це, відповідно, вказівку на наближення втрати і збитки. Якщо у вашому сні живіт має нездоровий вигляд, наприклад, він роздутий або поранений, то це знак проблем в сім’ї. Цей сон може вказувати навіть на втрату когось з родичів.

Символ життя; матеріального благополуччя, достатку або бідності (за зовнішнім виглядом); зосередження інстинктів (голод, агресія, виживання); чуттєвість (лінь, обжерливість, сексуальне задоволення). Великий, товстий збагачення, сите життя, хороший авторитет. Худий, худий втрата грошей, репутації; погіршення здоров’я. Вдарили, поранили живіт загроза життю, авторитету, заробітку.

Побачити у себе незвичайно великий живіт — це означає, що на шляху до досягнення поставленої мети зіткнетеся з труднощами. Побачили людину з величезним животом — хтось цілеспрямовано лагодить вам перешкоди. Пов’язані з животом інші сни обіцяють перешкоди, труднощі.

Побачити голий живіт — сон до скоропроходящим тривог; дуже товстий живіт — до значного прибутку; впалый живіт — до занепокоєння.

Товстий живіт сниться до прибутку; впалый — до хвилювань і тривог.

Живіт – це багатство і діти.


Залишити відгук