Сонник Заповіт — до чого сниться?

Бажання написати заповіт виникає на основі розуміння, що життя не безкінечне. Якщо вам у сні приснилося, що ви складаєте заповіт, то це означає, що в житті ви чогось боїтеся, відчуваєте наближення явно негативних подій. Складання заповіту в сні жодною мірою не є пророкуванням вашої смерті, але це вказівка на те, що вам доведеться зіткнутися з подіями, в яких ви відчуєте дуже сильні негативні переживання. Якщо ж заповіт складаєте не ви, а хтось інший на вашу користь, то це знак того, що ви можете в житті отримати якийсь прибуток. Якщо ж заповіт уві сні виявляється не на вашу користь, то цей сон передвіщає фінансові втрати.

Сни про заповіті завжди означають переживання і майбутні випробування, віщують сварки і розгляд у суді. Складати його в сні — знак того, що у вас є близькі люди, на яких ви допомога можете розраховувати. Бачити його в сні або тримати в руках означає, що ви самі собі господар і досягнете бажаної мети. Не одержати прав за заповітом у сні пророкує, що вам слід побоюватися наклепників і суперечок з партнерами, які принесуть вам великі прикрості й збитки. Зникле, згоріле і вкрадене заповіт у сні означає зраду і обман в житті. Дивіться тлумачення: Документ, Нотаріус.

Якщо Вам сниться, що Ви складаєте заповіт, такий сон означає, що незабаром у Вас може виникнути тяга до людини, з яким у Вас раніше була нетривала інтимний зв’язок. Причому для поновлення таких відносин, Вам самим доведеться проявити ініціативу. Якщо Ви зможете знову зачарувати свого колишнього партнера, Ваші відносини триватимуть довгий час – до Вашого обопільного задоволення. Якщо уві сні ви знищили заповіт, це обіцяє вам зрада з боку коханого людини. Ви можете бути обмануті тим, кому довіряли.

Складати заповіт — такий сон означає, що вас чекають суворі випробування; гряде пора роздумів. Виявити уві сні, що заповіт складено не на вашу користь, — це говорить про те, що будуть сварки і судові процеси; боротьба і тривога з-за якогось наближення події. Приснилося, що не можете підтвердити заповіт, — значить, вас можуть оббрехати. Позбулися заповіту — комерційним і іншим справам такий сон пророкує невдачу. Знищити заповіт — це сон-застереження: вас зовсім скоро зрадять і обдурять.

Побачити уві сні, що в вашу користь хтось склав вельми привабливе заповіт, — це означає, що ви познайомитеся з ким-то. До цієї зустрічі ви спочатку не серйозно поставитеся: аж надто несподіваною вона буде для вас, до того ж відбудеться в незвичайних умовах. І все ж це буде якраз той самий шанс, який випадає раз у сто років. Заповіт складали ви — значить, заради когось із близьких пренебрежете власними інтересами.

Сон, в якому людина складає заповіт, означає його доброзичливість і милосердя в реальному житті. Такий сон обіцяє здійснення безлічі добрих справ на благо людей, які потребують допомоги. Багатство і фінансовий стан віщує сновидіння, в якому хто-небудь включив в заповіт побачив сон. У реальному житті можливе отримання спадщини або виграш у лотерею.

Складати заповіт у сні – передвістя майбутніх тяжких випробувань і роздумів. Якщо уві сні ви не зможете довести до кінця цей процес – на вас можуть наклеветать. Знищити заповіт – наяву проти вас вже готується зрада або обман. Втратити заповіт – несприятливий знак для комерційних та ділових інтересів.

Побачити в сні заповіт вказує на родинний зв’язок між заповідачем і спадкоємцем, і якщо між ними буде злість і ворожнеча, то вони помиряться.

Бути включеним у сні в заповіт є знаменням радості, а складання заповіту пророкує довге життя людині.

Складали заповіт — доживете до старості; просто бачили — сон до радості.

Завіряти у сні заповіт у нотаріуса – до подорожі.


Залишити відгук