Сонник Фіранки — до чого сняться?

Окремого тлумачення сон про шторах і різного роду фіранках заслуговує тільки тоді, коли на них в сновидінні зроблений особливий акцент. Якщо ж вони є звичайним елементом традиційного інтер’єру, то робити цього не варто. Підкреслимо слово “традиційного”, оскільки, наприклад, штори в зруйнованому будинку – елемент дивний, явно диссонирующий з рештою обстановкою і з цієї причини підлягає розшифровці. Будь тканинний завісу несе в собі символізм таємниці, тому важливо, чи це були штори на вікнах у вашому будинку, або ж вони закривали чужий віконний отвір. У першому випадку мова піде про ваші секрети, у другому – про те, що намагаються небудь приховати від вас, або довірити вам на зберігання.

У зв’язку з цим, розсовувати або знімати штори з чужих вікон – сон з явним натяком на те, що ні та, ні інша затія не буде успішною. Чим більш різко ви це зробили у сні, тим більший резонанс даний факт отримає наяву. Закривати фіранки на вікнах уві сні – це намагання щось приховати, зверніть увагу на ступінь їх прозорості – від легкої тюлевою завіси до важких, непроникних навіть для денного світла портьєр. Чим прозоріше штора, тим менш вдалою буде ця спроба.

Білі фіранки з тюлю асоціюються у сні з фатою нареченої, тому їх присутність в сновидінні молодої незаміжньої дівчини з великою часткою ймовірності, слід тлумачити саме в цій площині. Якщо дівчина в сні вішає фіранки з тюлю на свої вікна – сватання не за горами. Якщо ж уві сні їй доводиться купувати тюль, то саме фінансове становище її сім’ї зіграє ключову роль в мотивації її майбутнього нареченого. Довелося уві сні прати штори з цієї тканини – наяву доведеться докласти чималих зусиль, щоб врятувати або відновити репутацію і благополучно піти під вінець.

якщо вам сняться фіранки, значить, в реальному житті вам доводиться частенько лицемірити, приховувати свої почуття, відчуття, думки. Ймовірно, близькі люди вважають вас дуже агресивними, але на ділі ви дуже вразливі та беззахисні. Отдернутая фіранка означає, що ви перестали бути душевним відлюдником і готові контактувати з навколишнім світом. Бачити за фіранкою сонце – всі ваші найпотаємніші бажання будуть виконані. За фіранкою цілковита темрява – ви будете відверті з оточуючими, але вони вас не зрозуміють.

Фіранки на вікнах сняться людям, які обмежують себе від навколишньої метушні, що ведуть прихований спосіб життя і мають комплекси і таємні бажання. Відкриваючи або закриваючи фіранки людина або закривається в собі, або навпаки – позбувається комплексів. Купувати штори та тюль на вікна – сновидіння підказує вам, що ви необдумано виставляєте наяву своє особисте життя напоказ, прийде час – і ви сильно пошкодуєте про це. Саме зараз не зайвим буде вжити заходів обережності.

Якщо у вашому сні штори були не просто одним з елементів інтер’єру, а на них був зроблений особливий акцент, це означає, що вам буде довірено зберігання таємних знань або просто якийсь таємниці. Розправили штори — значить, ви будете свято берегти її; можливо, у вас з’явиться і свій особистий секрет. Розсунули їх різким, гучним рухом — значить, те, що ви зберігали від сторонніх очей і вух, стане надбанням громадськості і викличе великий резонанс.

Розсунуті фіранки сняться до того, що ви отримаєте якісь привілеї. Якщо фіранки ви побачили в задернутом стані, вам належить зіткнутися з якимось секретом; будете засмучені через скритності якогось людини. Розкішні штори — це сон-застереження: не обманюйтеся зовнішнім, фальшивим пишністю.

зі сну фіранки на вікнах символізують почуття дійства, яке приховано. Якщо фіранка відкривається, то слід очікувати виконання того, що обговорювалося за вашою спиною. Шовкові штори сняться до того, що у вас з’явиться новий будинок. Штори зеленого кольору обіцяють вам щастя.

Тюль сниться до фурору, який ви справите; особи протилежної статі дружно впадуть до ваших ніг. Якщо вам снилося, що ви розглядали на вікнах фіранки, то сон вказує на те, що в реальності ваші думки займає серйозна проблема, яку ви не можете дозволити.

Якщо снилася портьєра, значить, про вас розпустять плітки скабрезного характеру, які вам сильно зашкодять. Розсунути портьєри, пропускаючи сонячні промені — такий сон означає, що ви дізнаєтеся, хто ваш справжній недоброзичливець.

Червоні штори сняться до побачення. Білі – до весілля. Міняти фіранки у сні – до зміни партнера і попередження про те, що про це будуть говорити. Прати або гладити їх – до спроби зупинити плітки, відновити репутацію.

Наснилися фіранки — значить, вам доведеться чимало потревожиться, а все з-за несподіваного візиту до вас відвідувачів. Брудні або рвані фіранки передбачають ганебні вас конфлікти або докори.

Красиві і доглянуті фіранки обіцяють вигідні пропозиції, від яких не потрібно відмовлятися. А також говорять про правильному виборі супутника життя і вдалому шлюбі.

Якщо приснилися фіранки на вікнах, то слід чекати непроханих гостей. Брудні фіранки – конфліктні відвідувачі.

Рвана, негідна штори або фіранки — дружина зраджує. Нові штори, фіранки — віщують хорошу дружину.

Стану творчі; атмосфера в сім’ї (в залежності від кольору і чистоти).


Залишити відгук