Сонник Затримувати — до чого сниться?

Затримання – це помилкові друзі, які оточують побачив сон людини. На цих людей не можна розраховувати або звертатися за допомогою. Якщо сновидця затримує міліція, але якимось чином людині вдається вибратися з полону в реальності відбудуться зміни, які позитивно позначаться на добробуті побачив сон. Сновидець, який тікає від своїх переслідувачів, повинен бути обережніше в реальному житті, так як йому загрожують підступи шахраїв.

Якщо приснилося затримання, в якому сам сновидець заарештовує незнайомих людей – незабаром побачив сон отримає важлива звістка. Якщо сновидица запам’ятала, як її затримують уві сні, мрію можна трактувати двояко. Для незаміжньої дівчини сон пророкує вдалий шлюб, а для заміжньої – охолодження в стосунках з чоловіком. Якщо сновидець у своєму сні бачить, як затримують дружину або чоловіка, греза обіцяє неприємності, пов’язані з невірністю другої половинки. Не всі сни обов’язково збуваються, більшість запам’яталися мрій є порожніми.

Якщо вам приснилося, що ви затримуєтеся на роботі допізна – це означає ваше довготерпіння, з-за якого довго виношувані вами плани, спрямовані на вдосконалення вашого життя, рано чи пізно здійсняться. Якщо вам приснилося, що ви затрималися в ранковий час пік і запізнилися на роботу – це передвіщає, що ви отримаєте від кого-то осуд і не знайдете що сказати в своє виправдання. Якщо вам приснилося, що вам здається, що у вас відбулася затримка місячних, і ви раді цій ознакою – то вас чекає розчарування у відносинах зі своїм обранцем. Якщо вам приснилася затримка місячних і це приводить вас в жах – то все складеться щасливо до обопільного задоволення.

Вас хтось затримує, доводиться спізнюватися – у Вашому колі є люди, які прагнуть перешкодити Вашому успіху.


Залишити відгук