Сонник Весна — до чого сниться?

Сон, у якому ви бачили весну: обіцяє зміни в особистому житті. Ці зміни будуть не тільки довгоочікуваними, але і добрими. Особливо сприятливий такий сон, якщо в реальності на дворі не весна, а інший час року. У вас є давня любов, яка вам здається безнадійною? Сон про весну: добру ознаку взаємності і щастя. Але тут є невеличке «але»: якщо ви, прокинувшись від прекрасного сну, будете лише мріяти про жаданої «другій половинці», не намагаючись, щоб вона помітила вас, здійснення вашої мрії ускладниться, якщо не гірше. За щастя треба боротися, а за любов подвійно. Вам потрібно зробити все можливе, щоб ваша пасія помітила, що аж ніяк не байдужа вам.

Рання весна у вашому сні пророкує удачу в справах. Бачити весну взимку — до весілля. Весна у сні — символ добрих змін у житті. Милуватися весняної картиною — передвісник щасливого кохання і успіху в справах. Пізня весна у сні передвіщає, що ви не отримаєте задоволення від результатів, яких досягли. Іноді сон може означати, що зволікання у справах принесе збитки. Дивіться тлумачення: Погода, Сонце, Дерева.

Весна (не в сезон) – відмінні перспективи, везіння у всіх сферах життя. Веснянки на вашому тілі або обличчі – буде багато приємних клопотів, можливо, весілля. На чужому обличчі або тілі – радість від друзів, подарунки. Прати, виводити веснянки – ваша невіра в успіх може її відвернути.

Бачити уві сні весну або відчувати її наближення обіцяє нове знайомство або пожвавлення Ваших відносин з цим партнером. У будь-якому випадку це сприятливий знак привнесення різноманітності у Ваше особисте життя, відродження почуттів і пристрасті.

у сні Бачити настання весни – знак веселого товариства і щасливого розвитку подій. Передчасна або запізніла весна у вашому сновидінні віщує тривоги і втрати.

Бачити уві сні прихід весни – знак веселого товариства і щасливого розвитку Ваших справ. Передчасна або запізніла весна у Вашому сні – передвістя тривог і втрат.

Бачити уві сні весну, милуватися нею — це до успіхів в любовних та ділових питаннях, тебе чекає прекрасне майбутнє.

Передчасна весна сниться до успіху в наміченому.

Наступ весни означає напад ворогів.

Значне поліпшення справ.


Залишити відгук