Сонник Верес — до чого сниться?

Якщо наснилося, що ви опинилися в вересковой долині, то наяву оплошаете в самий невідповідний момент. Сон, у якому ви потрапили в долину, де насолоджуєтеся теплом і сонячним світлом, означає, що наяву вам потрібно остерігатися невдач, причиною яких стануть близькі вам люди. Пронизываемая поривами вітру вересова долина сниться до того, що звістка про ваших невдалих кроків стане надбанням громадськості. Якщо вам снилося, що ви підпалюєте траву, а сильний вітер роздуває вогонь все сильніше, то сон свідчить про те, що ви зможете уникнути помилок, так як знайдете вірний хід.

Бачити його в сні й відчувати його запах — до далекої і приємною дорозі. Якщо він зів’яв, то ваші надії не виправдаються. Побачити в сні місцевість, зарослу вересом, — знак самотності, одноманітності буття. Сухий верес означає марність надій, а квітучий — виконання бажання. Дивіться тлумачення: Рослини, Місцевість.

Зелений верес сниться до появи останніх проблисків надії на щось; снився верес сухий — значить, надії більше немає; квітучий верес обіцяє виконання надій.

Квіти вересу – радісні події. Також див. Квіти.


Залишити відгук