Сонник Мох — до чого сниться?

Іти по зеленому моху в лісі, сон часто віщує прибуткове місце, де сновидець може бути першопрохідцем. Мох на дереві – до смутку, особливо якщо родюче дерево. Мох на болоті – сон передбачається можливість потрапити в ризиковану справу, яке виглядає дуже спокусливо. Мох на даху – даремно сподіватися. Мох на руках – тлумачиться як уникнути важкої роботи. Мох на тілі – віщує допомогу. Мох на камінні – здичавіти.

Мох, устилающий живим килимом лісові галявини, зачаровує своєю красою. Але з якоїсь незрозумілої причини споглядання таких зелених килимів викликає смуток. Сни, у яких ви бачите мох, пророкують вам період романтичної туги і смутку. Вони можуть говорити про тимчасове розставання з коханими і близькими людьми в зв’язку з від’їздом.

Приснився мох — будете залежні від когось або чогось. Мох зростав на родючій грунті — це до почестей. Збирати його — будете робити запаси того, що вам насправді не потрібно. Прикладати до тіла шматочки — ви приймете участь в долю близької вам людини, коли в нього трапиться біда, можливо, допоможете матеріально.

Мох уві сні вказує на залежне становище сновидця. Якщо ж мох росте на родючому грунті – вас чекають шану і повагу. Ходити по мохові – несподіваний успіх, прибуток. Палити мох – конфлікти, ініціатором і провокатором яких будете саме Ви.

Взагалі, мох у сні означає забуття, очікування известия. Бачити уві сні мох на деревах, на будинку — знак несправджених надій і сумних спогадів. Якщо вам присниться, що ваші руки вкрилися мохом, то вас чекає прибуток.

Бачити мох – до прибутку, хорошого доходу від нового підприємства, але це також вказує і на те, що вам доведеться серйозно попрацювати. Йти по м’якому моху у сні – до труднощів у справах, важкого просування в кар’єрі.

Мох – ознака бездельства і безініціативність. Красивий, м’який мох – нагорода за виконані праці. Лежати на мху – проблеми зі здоров’ям. Тримати мох в руках – символ величезної виграшу, прибутку, доходу.

Побачити мох — таке сновидіння означає, що ви зумієте багато заробити; побачити на даху і в полі — надії зруйнуються; тримати в руках — до великого виграшу; лежати на ньому — до здоров’я.

Мох – прибуток, багатство, достаток. Лежати на мху – міцне здоров’я. Якщо мох почав рости на тілі – дивне вигідну справу.

Мох – віщує заробіток грошових коштів.

Мох – матеріальна вигода.

Мох – ризик, небезпека.


Залишити відгук