Сонник Лапоть — до чого сниться?

Лапоть – це не тільки різновид взуття, яке носили представники не самих багатих і тим більше не самих знатних станів, але і загальна назва простака, простака, людини, який мало на що здатний і навіть не дуже страждає від цього. У снах лапоть з’являється і в прямому своєму значенні, і в переносному. Бачити себе взутим в постоли може говорити про невдачі в бізнесі, фінансових втратах, які наближають вас до бідності. А купувати постоли говорить про великі неприємності із-за вашого непрактичного підходу до життя. Зате якщо ви просто бачите постоли, то сон пророкує вам подорож в добре знайомі місця, можлива поїздка на батьківщину (якщо ви живете не там, де народилися). Якщо ж у сні ви плетете постоли, то це дуже хороший сон, який обіцяє повагу оточуючих, великі почесті.

зі сну постоли — це передвісники подорожі, яке ви зробите за вже добре знайомих місцях. Може бути, навіть ви поїдете на батьківщину, якщо зараз ви далеко від неї. Надягати постоли — сон до серйозних збитків. Плели постоли — оточуючі будуть вас поважати і надавати великі почесті. Спадають з ніг і тому заважають вам нормально йти постоли видають вашу обачність: воліючи не ризикувати, ви пливете за течією, постійно озираючись по сторонах. Купівля постолів сниться до великих неприємностей, причиною яких буде практичний підхід до життя.

Якщо у сні Ви бачите личаки в якості експоната, то наяву Ви зневажливо ставитеся до пережитків минулого. Бачити уві сні, як постоли використовуються за призначенням (особливо, якщо Ви самі носіть їх), означає, що у важку хвилину Ви завжди можете розраховувати на допомогу близьких.

Якщо вам приснилися постоли – це знак бідності. Якщо вам приснилося, що ви зняли постоли – то це добрий знак, що обіцяє вам швидкі і радісні зміни в справах і в особистому житті. Дивіться тлумачення: Село, Взуття.

Побачити постоли — станеться щось дивне. Плести — доля піднесе дивовижний подарунок.

Постоли — програна справа; бідний чи дурний наречений для жінки (кажуть про людину: «лапоть»).

Постоли — бідність, незвичайність поведінки.

Будете жити в злиднях і бідності.


Залишити відгук