Сонник Крем — до чого сниться?

Начищати взуття кремом – до прагнення приховати проблеми, які негативно впливають на психіку, тримають в напрузі. З’їдений уві сні крем віщує захворювання жовчі і печінки. Тональний крем означає, що вам потрібно приховувати і контролювати надмірно яскраві емоції. Бачення буквально закликає одягнути маску, хоч і в благих цілях. Якщо ж тональний крем вам трапилося бачити на чужім обличчі, то сонник радить не судити про ситуаціях і тим більше про людей за зовнішніми ознаками.

Крем, у вигляді косметичного засобу віщує сновидінню удачу і везіння у всіх його справах. Крем для взуття – до розриву відносин з людиною, що не виправдали ваші побажання. Солодкий, кондитерський крем символізує злодійство, злі плітки і обман. Є торти або тістечка з кремом – до візиту довгоочікуваних гостей. Також варто звернути увагу на його колір – білий колір обіцяє нові знайомства, кольоровий – сварки і суперечки з родичами.

Якщо у сні ви їли булочку з солодким кремом, значить ви дуже часто суєті ніс не в свою справу. Слід припинити це робити, інакше наживете собі ворогів. Побачити чашку або миску з кремом – до великої удачі. Для закоханих такий сон пророкує майбутнє одруження і міцний, щасливий шлюб. Якщо крем вам подали до столу в якості десерту – вас чекає велике везіння.

Готувати або є солодкий крем — для заміжньої жінки сон з таким сюжетом віщує швидкий візит гостя, якого вона не очікувала побачити. Молода жінка після такого сну зустріне незнайомця, який з часом перетвориться в її близького друга. Крем був занадто нудотним або зовсім несмачним — такий сон пророкує, що, крім прикрості, вас не буде чекати нічого.

Удачу прорицает сон, у якому ви їсте крем. Для людей у шлюбі такий сон передвіщає щасливе подружнє життя. Збивати крем – до невластивого вам вчинку, який доведеться зробити з-за складної ситуації в сім’ї. Уві сні намазувати тіло і обличчя кремом – знак, що життя ставить перед певним вибором і настав час його зробити.

Сон, в якому дія розгортається під час застілля і подають десерт з кремом, обіцяє, що відтепер ви будете надзвичайно успішною людиною. Якщо закохана людина їсть крем, то слід готуватися до одруження. Намазувати на обличчя крем – таке сновидіння каже майбутній складний вибір, від якого буде багато залежати.

Якщо жінці сниться, що вона готує або їсть смачний крем, це обіцяє їй візит нежданого гостя, можливо, її колишнього коханого. Дівчина, якій присниться такий сон, незабаром знайде близького і відданого друга, який, можливо, буде закоханий в неї.

Якщо молода жінка бачить у сні, що вона готує або їсть солодкий крем, її чекає зустріч з людиною, яка стане їй близьким другом. Для заміжньої жінки такий сон означає, що скоро вона повинна буде приймати несподіваного гостя.

Крем (страва) їсти — крадіжка.


Залишити відгук