Сонник Годувати — до чого сниться?

Годувати людини, давати кому-то їду – такий сон символізує ваше занепокоєння з приводу власної фінансової спроможності або добробуту своєї родини. Годування дитини сниться до необхідності проявити про кого-то особливу турботу, якщо тільки це сновидіння не повторює вашу щоденну процедуру. Якщо вам довелося годувати уві сні дитину грудьми, вам зовсім незнайомого – щось обрадує вас, отримаєте радісну звістку, звідки не чекали. Годувати дітей у дитячому садку або іншому дитячому закладі (якщо наяву ви не маєте до цієї професії ніякого відношення) означає, що однією з головних рушійних сил у вашому найближчий період життя стане надія, віра в краще.

Годувати небіжчика у сні – заклик до молитви за цю людину, він має потребу в них. Приснилося, що покійний годує вас – отримаєте допомогу у важливий момент. Також сновидіння, в якому вас годує небіжчик, може означати, що ви до цих пір користуєтеся благами, створеними для вас тими, кого вже немає поруч. Пам’ятайте про це для того, щоб і вас хтось міг пом’янути добрим словом.

Годувати з рук птахів у сні – до привабливих перспектив. Якщо ж у сні вам довелося годувати з рук собаку – вам належить взяти участь в справах близької людини, хоча це серйозно порушить ваші плани. Для молодої жінки годувати чоловіка уві сні – до оглядин, сватання. Наснилося, що чоловік годує вас – побоюйтеся альфонса. Годувати кого-то тим, що в реальному житті люди не їдять – вказівка на вашу нещирість. Крім того, тлумачення на даний предмет може символізувати те, брак чого ви відчуваєте у власному житті.

Годувати уві сні лелеки – пророцтво того, що в майбутньому вам удасться впоратися з дуже великою проблемою, вирішити яку в даний час вам не під силу. Якщо уві сні ви годуєте пташенят лелеки, то такий сон є попередженням про те, що ваші діти потребують вашої допомоги. Сон, у якому годуйте голубів, означає чистоту ваших помислів, яка приваблює до вас людей. Така людина не страждає від самотності.

Годувати єдинорога з рук – наяву ви відчуєте блаженство, яке рідко відчувають люди. Ви отримаєте рідкісний і дорогий подарунок долі, після якого вам не можна залишатися невдячним. Сон, у якому ви годуєте своїх рук щура, означає, що в реальному житті ви будете діяти мудро і рішуче. Результат перевершить ваші очікування. Годувати лисицю з рук – свідчення того, що в реальному житті ви довіряєте свої таємниці людині, яка тільки чекає зручного випадку, щоб скористатися ними в своїх цілях. Будьте обережнішими у виборі друзів, довіряйте свої таємниці тільки Богу.

Годувати уві сні свиней – свідчення того, що в реальному житті ви надаєте заступництво не тим людям. Недоброзичливці користуються вашою довірливістю, використовуючи проти вас вами ж розказані таємниці. Годувати уві сні собаку – знак того, що в реальному житті на вас можна покластися. Ви самостійний і серйозна людина, а тому навколишні поважають і люблять вас.

Годувати в сновидінні кінь, означає наяву взятися за дуже важку і тривалу роботу. Рекомендується подумати, чи зможете ви закінчити розпочате, і лише після цього вплутуватися в нову справу. Якщо приснилося, що ви давали молоко кішці, будьте впевнені, в реальності вийде домовитися про перемир’я з найзапеклішими ворогами. Якщо підгодовували зовсім маленького кошеня, необхідно виявити обачність у побутових справах. Ще один варіант, до чого сниться годувати кошенят – обман і лицемірство оточуючих людей. Якщо у вашому сні кішка годує кошенят, чекають турботи про кого-то.

Побачити в сновидінні вже ситого й задоволеного кота – до виконання заповітної мрії. Годувати в нічних видіннях цуценя, значить, в реальності перебувати в міцних дружніх відносинах з гідною людиною. Якщо їстівні продукти ви давали корови, скоро одержите вигідну пропозицію, що стосується роботи. Наснилося годування поросят, є попередженням. Краще не гнатися одразу за багатьма цілями зупиніться на одного. Інакше, не зможете отримати нічого з того, що ви так бажаєте. Якщо сниться, що годуєте свиню, значить, дбаєте про майбутнє. Підкладати травичку в клітку кроликам у сні – до отримання вигідної пропозиції.

Якщо жінці, яка не має дітей і не перебуває у шлюбі, сниться годування дитини (не грудьми) – вона вийде заміж за осоружного чоловіка, погано пристосованого до життя, особливо, якщо годувати дитину уві сні їй доводилося з ложечки. Якщо годування не своєї дитини сниться чоловікові – його попросять про допомогу, і він не зможе відмовити. Годувати померлих у сні – до народження дітей.

Годувати уві сні птахів — сон означає, що у вас в будинку будуть оглядини. Хтось з найсерйознішими намірами зацікавиться вашою персоною. Годувати тварин, домашніх в тому числі: для несімейних — до весілля, для сімейних — до достатку. Годувати людей, в тому числі вже померлих,— у вас народяться діти, вони вже стукають у ваш будинок.

Годувати уві сні птахів – сон означає, що у вас в будинку будуть оглядини. Хтось з найсерйознішими намірами зацікавиться вашою персоною. Годувати тварин, домашніх в тому числі: для несімейних – до весілля, для сімейних – до достатку. Годувати людей, в тому числі вже померлих, – у вас народяться діти, вони вже стукають у ваш будинок.

«Годувати порожніми обіцянками» – відкладати свої зобов’язання, обманювати; «перегодувати» – перестаратися. «Годувати» – як допомагати, ділитися, віддавати, проявляти турботу. «Підгодовувати» – підживлювати енергією, плекати надію, інтерес, цінності, відносини. «Нагодувати» – задобрити; «годувати як на забій».

У сні довелося годувати кого-то — дізнаєтеся щось, що вас обрадує. Годували вас — хтось протягне вам руку допомоги в дуже важливому для вас справі. У вашому сні хто-то кого-то годував — значить, залишитеся осторонь від цікавих подій та участі в житті близьких і просто знайомих людей.

Годування дитини сниться до необхідності надати комусь матеріальну допомогу. Якщо нагодувати дитину при цьому було дуже складно або буквально не представлялося можливим, тому що він чинив опір – це сон до примусу. Вам доведеться робити те, чого дуже не хочеться.


Залишити відгук