Сонник Команда — до чого сниться?

Почути уві сні команду — наяву почуєте якісь звістки. Якщо ви вимовляли її самі, то сон може видавати і вашу виключно властолюбивую і схильну до деспотизму натуру, яку п’янить почуття власної переваги. Ви командували, але люди вам не підкорялися — це означає, що ваша манера спілкування з людьми не приведе вас до успіху. У сні ви чули чиюсь команду, але не підкорилися — значить, на роботі проявіть ініціативу і отримаєте широкі повноваження.

Самостійне деспотичне або зверхнє командування – варто чекати розчарувань. Непокора інших вашим командам – нинішня манера спілкування з оточуючими не приведе до успіху. Самостійне непокору командам говорить про можливість проявити ініціативу в справі і у зв’язку з цим отримати широкі повноваження.

Бачити в сні, що Вами командують, означає, що Ваші колеги засудять Ваше демонстративне презирство по відношенню до начальства. Бачити у сні, що Ви віддаєте команди – означає, що Ви отримаєте якісь відмінності; якщо Ви командуєте зарозуміло або деспотичны, то чекайте розчарувань.

Чути уві сні команди, які адресовані вам, означає приниження і ганьба з-за вашого необдуманої поведінки, а іноді отримання неприємних звісток. Самому командувати іншими уві сні — знак розчарувань і невдач.

Підкоритися уві сні команді — це означає, що ви жертва стереотипів. Не підкорилися — це говорить про те, що у вас є бажання виділитися, бути екстраординарним.

Якщо у сні ви командували, значить, наяву будете підкорятися іншим людям.


Залишити відгук